Zakład Obróbki Drewna - Zodan

ul. Batorego 1
89-320 Wysoka
woj. wielkopolskie
 

O firmie

Profil

Domy drewniane znane są na całym świecie jako jedne z najlepszych budynków mieszkaniowych. Jeszcze do nie dawna uważane były w Polsce za staroświeckie. Dziś są synonimem nowoczesności. Od lat dziewięćdziesiątych XX wieku systematycznie rośnie ilość stawianych z tego materiału domów. Buduje się je albo w konstrukcji szkieletowej, albo jako domy z bali. Obydwie wersje są ciepłe, energooszczędne i ekologiczne. Zimą utrzymują odpowiednio wysoką temperaturę w pomieszczeniach, latem zaś tworzą przyjemny chłód. Są bezpieczne dla alergików oraz wyjątkowo zdrowe, ponieważ pochłaniają wilgoć. Wszystko to sprawia, że z roku na rok przybywa amatorów mieszkania w takich właśnie domach. Na rynku pojawiają się więc kolejne firmy, które odpowiadają na to zapotrzebowanie. Jednak niewiele z nich ma naprawdę długie doświadczenie w budowie domów z drewna. Na tym tle bardzo pozytywnie wyróżnia się Zodan, który założony został już w 1985 roku. Od tego czasu specjalizuje się w budowie domów z drewna zarówno z bali jak i szkieletowych, z gotowych elementów.

Cele

Dla Zodan najważniejsze jest zadowolenie klientów. Aby to osiągnąć firma stawia na najwyższej jakości materiały. Używane do budowy drewno musi posiadać certyfikat FSC, co daje pewność, że zostało ono przygotowane w sposób, który zapewni mu trwałość oraz odpowiednie parametry techniczne. Długoletnie doświadczenie na rynkach polskich i zagranicznych sprawia, że Zodan to profesjonalny partner biznesowy. Zatrudnieni majstrowie i pracownicy szeregowi to fachowcy, dla których żaden, nawet najbardziej skomplikowany projekt nie stanowi problemu. Dzięki temu mogą sprostać także niecodziennym wymaganiom klientów.

Oferta

  • domy drewniane: całoroczne, z bali, szkieletowe, letniskowe, ogrodowe
  • budy dla psów
  • domki narzędziowe
  • altany i wiaty drewniane

Osiągnięcia

25 lat działalności na rynku to dla Zodan powód do dumy. W tym czasie firma realizowała projekty zarówno w Polsce jak i w całej Europie. Oprócz budynków mieszkalnych wybudowała między innymi obiekty gastronomiczne i usługowe oraz dwa miasteczka westernowe koło Karpacza i w Kostnie. Dużym wyzwaniem, zakończonym sukcesem, była budowa osiedla domów drewnianych pod Berlinem. O jakości świadczonych usług świadczą liczne referencje wystawiane przez zadowolonych klientów. Firma posiada także certyfikaty świadczące o spełnianiu wysokich standardów wyrobów, a w swoim dorobku ma także nagrody w konkursach branżowych.         

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom zbudowany w technologii szkieletowej.
Drewniany dom jednorodzinny.
Dom jednorodzinny z drewnianą elewacją.
Drewniany domek jednorodzinny.
Dom jednorodzinny zbudowany w technologii szkieletowej.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom szkieletowy zbudowany przez firmę Zodan.
Realizacja firmy Zodan - dom szkieletowy.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Niewielki domek letniskowy - szkieletowy.

KontaktJak dojechać