Ordo Sp. z o.o.

ul. Skromna 14
20-704 Lublin
woj. lubelskie
 

O firmie

Historia

W połowie lat osiemdziesiątych w Lublinie rozpoczęła działalność niewielka rodzinna firma stolarska. Wykonywała ona drewniane konstrukcje na potrzeby budownictwa. W ten sposób jej pracownicy zdobywali doświadczenie w branży Dla przedsiębiorstwa przełomowa okazała się połowa lat dziewięćdziesiątych, kiedy do Polski zaczęły wchodzić europejskie trendy związane z wykorzystaniem drewna w budownictwie. Firma przyjęła wtedy nazwę Ordo i zmieniła formę prawną na spółkę. Zajęła się przede wszystkim wykonywaniem domów z drewna w konstrukcji szkieletowej oraz z bali. Do dziś ma na koncie ponad 300 realizacji, zarówno domów całorocznych jak i letniskowych. Budownictwo drewniane gwarantuje ciepło i komfort, jest także korzystne dla zdrowia i nie powoduje alergii. To właśnie dlatego staje się coraz popularniejsze, a lubelska firma cały czas się rozwija.

Cele

Ordo to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży. Przekłada się ono na wysoką jakość usług, które firma chce zaproponować swoim klientom. Jest to główny cel spółki, która jak nikt zna się na tworzeniu nowoczesnych domów drewnianych. Aby zapewnić zamawiającym pewność, że dom wykonany zostanie z najlepszych materiałów firma produkuje je samodzielnie. Pozwala to na pełną kontrolę nad procesem ich powstawania.

Oferta

  • domy drewniane: szkieletowe, całoroczne, letniskowe, z bali
  • przecieranie drewna
  • wykonywanie bali toczonych i profilowanych
  • wykonawstwo konstrukcji drewnianych
  • produkcja: mebli ogrodowych, produkcja desek szalunkowych i podłogowych, boazerii

Osiągnięcia

Ordo to przykład firmy, która z małego zakładu rodzinnego przekształciła się w stabilnego i solidnego partnera na rynku krajowym i zagranicznym. Wykonywane przez nią domy stoją dziś nie tylko na Lubelszczyźnie, ale także na Pomorzu, a nawet w dalekiej Sardynii. To znak, że wysoka jakość usług jest doceniana a przedsiębiorstwo cieszy się dużym zaufaniem inwestorów.

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny stylizowany na tradycyjną chatę.
Dom jednorodzinny stylizowany na tradycyjną chatę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Etap budowy drewnianego domu jednorodzinnego.
Drewniany dom jednorodzinny stylizowany tradycyjną chatę.
Drewniany dom letniskowy zbudowany z bali.
Domek letniskowy zbudowany z bali.
Letniskowy domek z bali - wyglądem przypominający tradycyjną chatkę.
Prosty domek letniskowy.
Etap budowy domu jednorodzinnego - murowanie fundamentów.
Drewniana konstrukcja domu szkieletowego.
Niewielki dom jednorodzinny zbudowany z bali.
Drewniany dom o konstrukcji szkieletowej.

KontaktJak dojechać