Makaoz Monika Łaguniak

Pruszków, ul. Główna 69
98-160 Sędziejowice
woj. mazowieckie
 

O firmie

Profil

Domy drewniane w ostatnich latach przestały być kojarzone niemodnym, staroświeckim budownictwem. Moda na nie przywędrowała do Polski ze Skandynawii oraz Ameryki Północnej. W kraju przyjęły się one bardzo dobrze, ponieważ z jednej strony nawiązują do tradycji, z drugiej zaś są przykładem inwestycji nowoczesnej i ekologicznej. Budownictwo drewniane spełnia obecnie wszystkie, nawet najbardziej wyśrubowane normy związane z energooszczędnością oraz ekologicznością budynków. To także rozwiązania zdrowe, które pomagają utrzymać odpowiednią wilgotności w pomieszczeniach, zapobiegając rozwojowi grzybów i pleśni. W 1986 roku w segmencie budownictwa drewnianego rozpoczęła działalności rodzinna firma Makaoz. Posiłkowała się ona z jednej strony tradycyjnymi metodami, z drugiej zaś nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, miedzy innymi z zakresu budowy domów szkieletowych. Obecnie przedsiębiorstw prowadzi swoją działalność w dwóch kierunkach: budowie domów z bali prefabrykowanych oraz konstrukcji szkieletowych. Mają one szerokie zastosowanie i pozwalają na szybkie postawienie wymarzonego domu.

Cele

Celem firmy jest urzeczywistnienie nawet najbardziej wyszukanych pomysłów związanych z bezpieczeństwem i komfortem mieszkania. Realizacja tych zadań wiąże się z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz doskonałym rozeznaniem na rynku materiałów. Komfort to przede wszystkim jakość oraz estetyka, zarówno gotowego już obiektu jak i placu budowy. Domy szkieletowe i z bali powstają szybko, z elementów przygotowanych wcześniej. Dzięki temu łatwiej jest zachować czystość i porządek. To jednocześnie bardzo szybki sposób budowy. Najprostsze realizacje powstają w okresie krótszym niż tydzień. Dzięki temu już po jednym sezonie budowlanym klienci mogą cieszyć się własnym domem.

Oferta

  • domy z bali prefabrykowanych
  • domki letniskowe
  • domy o konstrukcji szkieletowej
  • stoiska handlowe, kioski, przystanki
  • architektura ogrodowa
  • garaże, wiaty, tarasy

Osiągnięcia

Długoletnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług sprawiły, że Makaoz postrzegany jest jako stabilny i solidny partner w interesach. Świadczą o tym setki wykonanych realizacji zarówno w Polsce jak i zagranicą. Firma jest wykonawcą między innymi, jedynego w Łodzi, osiedla domów energooszczędnych zbudowany z elementów prefabrykowanych. Przedsiębiorstwo posiada liczne referencje od zadowolonych klientów.  

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom o konstrukcji szkieletowej - realizacja firmy.
Drewniany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny o konstrukcji szkieletowej, z drewnianą elewacją.
Dom z bali prefabrykowanych -  zbudowany przez firmę Makaoz.
Drewniana elewacja domu szkieletowego.
Drewniany domek letniskowy.
Domek letniskowy zbudowany z bali prefabrykowanych.
Niewielki domek letniskowy - drewniany.
Nowoczesny domek letniskowy zbudowany przez firmę Makaoz.
Domek z bali prefabrykowanych - letniskowy.
Osiedle domków letniskowych - drewnianych.
Drewniany składzik na narzędzia ogrodnicze.

KontaktJak dojechać