Vikersonn Polska Spółka z o.o.

ul. Ryżowa 49
02-495 Warszawa
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

Firma Vikersønn Polska, działająca na rynku od 2009 roku, jest producentem pomp ciepła oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Dostarcza kompleksowej obsługi związanej z technologią geotermalnych pomp ciepła. Począwszy od planu geologicznego i wykonania odwiertów, przez instalację niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego, po montaż i uruchomienie pompy ciepła, Vikersønn łączy wiedzę i doświadczenie z niezawodnymi produktami i zapewnia sprawną obsługę posprzedażną.

Cele

Od pierwszych linii na desce kreślarskiej, w założeniu inżynierów było utrzymanie wysokiej jakości produktów, przy możliwie niskiej cenie. Pompy ciepła Vikersønn Bjørn są funkcjonalne, wytrzymałe i nastawione na wieloletnią, bezobsługową pracę. Vikersønn nieustannie podąża za rynkowymi innowacjami, stosuje wyłącznie sprawdzone technologie i korzysta z doświadczeń rynku skandynawskiego. Pompy ciepła posiadają parametry zgodne z normami unijnymi, a ich jakość jest stale kontrolowana. W celu zachowania tradycyjnych standardów jakościowych pompy Vikersønn Bjørn są w 100% produkowane w Europie. Na potwierdzenie najlepszych parametrów technicznych firma udziela aż 5-letniej gwarancji na ogrzewanie podłogowe i pompy ciepła oraz 10-letniej na wykonane odwierty.

Oferta

 • geotermalne pompy ciepła Vikersønn Bjørn
 • precyzyjne odwierty pod pompy ciepła
 • ogrzewanie podłogowe
 • ogrzewanie ścienne
 • usługi projektowe i doradcze
 • serwis Vikersønn 24h na terenie całego kraju

Osiągnięcia

Vikersønn Polska jest jedynym producentem pompy ciepła, który jednocześnie wykonuje kompleksowa usługę instalacji: odwierty pod dolne źródło, montaż ogrzewania podłogowego oraz pompy ciepła. Dzięki temu Vikersønn zapewnia właściwe wyregulowany system grzewczy, a Klienci najniższe rachunki za ogrzewanie.
Pompy ciepła produkowane przez Vikersønn są dostępne dla każdego Inwestora - pod względem ceny, łatwości obsługi, serwisu i kanałów dystrybucji.

Więcej o nas

 • Centralne ogrzewanie w domu
  Najczęściej stosowanym systemem grzewczym w domach jest centralne ogrzewanie. Daje ono duże możliwości podpinania instalacji oraz jej szybkiego serwisowania. Można je stosować przy różnych źródłach ciepła, zarówno tradycyjnych jak i alternatywnych. Charakteryzuje je ponadto duża wydajność i efektywność, co zawsze jest ważnym czynnikiem przy wyborze systemu.
 • Chłodzenie pasywne pompą ciepła
  Pompy ciepła to urządzenia, które coraz częściej wykorzystywane są do kompleksowego ogrzewania, ale i chłodzenia budynków. Na zachodzie Europy stanowią już niemal standard, w Polsce wciąż przebijają się do ogólnej świadomości.
 • Jakie górne źródło do pompy ciepła?
  Pompy ciepła, w tym produkowane przez Vikersønn to przyszłościowe rozwiązania, które coraz mocniej wchodzą na polski rynek budowlany. Sprawdzają się one świetnie w instalacjach centralnego ogrzewania. Aby jednak pompa działała w pełni efektywnie, konieczne jest rozważenie, jaka instalacja grzewcza będzie dla niej najlepsza. Jest to problem podstawowy, gdyż sama pompa, bez właściwego układu, nie będzie działała w sposób prawidłowy.
 • Kolektory słoneczne czy pompy ciepła?
  Problem właściwego korzystania z odnawialnych źródeł energii jest w ostatnich czasach coraz bardziej popularny. Jest to zagadnienie, które wpisuje się w szeroko pojęty postulat ekologicznego budownictwa. Rozważać go można na różnych płaszczyznach.

Galeria zdjęć

Energooszczędna pompa ciepła.
Energooszczędna pompa ciepła.
Energooszczędna pompa ciepła.
Sterownik pompy ciepła Vikersønn Bjørn
Odwierty wykonywane przez firmę
Nowa wiertnica Vikersønn
Ogrzewanie podłogowe.
Montaż ogrzewania podłogowego.
Odwierty oferowane przez firmę.
Odwierty wykonywane przez firmę.
Odwierty wykonywane przez firmę.
Odwierty wykonywane przez firmę.
Instalacja dolnego źródła ogrzewania.
Ogrzewanie ścienne.

KontaktJak dojechać