Scandiahomes Sp. z o.o.

ul. Szlak 65
31-153 Kraków
woj. małopolskie
 

O firmie

Profil

Budownictwo energooszczędne, które jeszcze do niedawna uważane było za kaprys staje się obecnie koniecznością. Nie tylko z powodu rosnących cen energii ale także wprowadzanych sukcesywnie przepisów, które przewidują do 2020 roku niemal całkowitą eliminację strat ciepła w budynkach nowo powstających. Dlatego też segment budownictwa energooszczędnego przeżywa prawdziwy rozkwit. Pojawiają się na nim coraz to nowe materiały oraz technologie, które pozwalają na oszczędności ciepła. W branży tej działa Scandiahomes z Krakowa. Firma specjalizuje się w budowie domów jedno i wielorodzinnych oraz obiektów usługowych z wykorzystaniem technik energooszczędnych. Obiekty realizowane przez Scandiahomes to budynki przyszłości, nowoczesne i ciepłe. Wyposażone są we wszelkiego rodzaju osiągnięcia nowoczesnej technologii budowlanej, takie jak rekuperatory, pompy ciepła, solary, centralne odkurzacze czy inteligentne systemy sterowania budynkiem. Firma specjalizuje się w budynkach szybkiego montażu, w technologii keramzytu lub fertigbau. Pozwalają one na wybudowanie domu do stanu „pod klucz” już w przeciągu 3-4 miesięcy.

Cele

Scandiahomes to gwarancja najwyższej jakości i nowoczesności. Firma oferuje ją aby sprostać wymaganiom klientów oraz poprawić ich komfort życia. Zatrudnia fachowców, którzy przechodzą systematyczne szkolenia z zakresu stosowanych rozwiązań oraz materiałów. Pracownicy firmy są na bieżąco z najnowszymi nowinkami technologicznymi, które trafiają każdego roku na rynek budowlany. Dzięki temu tworzą domy, w których aż chce się zamieszkać. Firma udziela na swoje realizacje długoletnie gwarancje, sięgające nawet 50 lat. Ponadto, aby jeszcze bardziej pomóc swoim kontrahentom, doradza w sprawie uzyskania dofinansowań rządowych na budownictwo energooszczędne.

Oferta

budowa prefabrykowanych domów: tradycyjnych, energooszczędnych, pasywnych, jedno i wielorodzinnych, letniskowych

budowa: obiektów użytkowych, garaży, hali

Osiągnięcia

Scandiahomes to uznany wykonawca nowoczesnych domów energooszczędnych i pasywnych. Od czasu rozpoczęcia działalności ilość jego klientów cały czas wzrasta, a o ich zadowoleniu świadczą liczne referencje. Firma traktowana jest także jako wiarygodny i solidny partner, co poświadczają swoimi certyfikatami producenci materiałów budowlanych, z których korzysta firma.  

Galeria zdjęć

Etap budowy domu jednorodzinnego.
Etap budowy domu jednorodzinnego.
Wznoszenie ścian budynku.
Etap budowy domu jednorodzinnego.
Montaż prefabrykowanych ścian budynku.
Budowa prefabrykowanego domu jednorodzinnego.
Montaż prefabrykowanych elementów konstrukcji domu.
Stawianie prefabrykowanych ścian budynku.
Prefabrykowany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Prace wykończeniowe prowadzone przez pracowników firmy.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Prace budowlane wewnątrz wybudowanego domu.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.

KontaktJak dojechać