Scanbio Sp. z o.o.

ul. Miejska 10A
01-352 Warszawa
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

Firma Scanbio specjalizuje się w produkcji systemów grzewczych bazujących na źródłach energii odnawialnej, które nie mają szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Sztandarową marką produktów tworzonych przez firmę jest Scandinavian Bio Heating System, który opiera się na wykorzystaniu w systemach grzewczych biomasy. W ofercie Scanbio znajdują się palniki przystosowane do spalania biomasy o mocy grzewczej od15 kW do 500 kW, kotły o mocy 20kW do 600kW, jak i kompletne kotłownie o łącznej mocy grzewczej do 3 MW. Oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, spółdzielni mieszkaniowych, ośrodków wypoczynkowych, jak i jednostek samorządowych.

Cele

Misją firmy jest produkcja towarów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto celem producenta jest wdrażanie na polski rynek ekologicznej i wydajnej technologii grzewczej, która będzie mocną konkurencją dla tradycyjnych systemów ogrzewania. Scanbio pragnie promować biopaliwa, które od lat są skutecznie wykorzystywane w Skandynawii. Opalanie zrębkami, peletami, ziarnem czy innymi biopaliwami wiąże się z niższymi kosztami ogrzewania w porównaniu z paliwami tradycyjnymi.

Oferta

  • palniki
  • kominki
  • podajniki
  • zbiorniki

Osiągnięcia

Scanbio jest uznanym i cenionym producentem urządzeń grzewczych. Rozwinięta sieć sprzedaży, obejmująca swym zasięgiem cały kraj, przyczynia się do wzrostu pozycji marki na polskim rynku. Ponadto producent posiada liczne przedstawicielstwa w wielu europejskich krajach. Działania Scanbio opierają się na poszanowaniu środowiska naturalnego oraz tworzeniu ekologicznych rozwiązań.  

Galeria zdjęć

Wielofunkcyjny kocioł Bioal.
Wielofunkcyjny kocioł Bioal.
Wielofunkcyjny kocioł Brico.
Palnik rurowy Agrotec.
Palnik na biomasę.
Palnik na biomasę.
Palnik na pelet Biotec.
Wbudowany sterownik palnika.
Wielofunkcyjny kocioł Biomod.
Wielofunkcyjny kocioł Biomax.
Standardowy wkład kominkowy.
Automatyczny wkład kominkowy z palnikiem na pelet.

KontaktJak dojechać