Remset Sp. z o.o.

ul. Dywizjonu 303 56c/17
31-875 Kraków
woj. małopolskie
 

O firmie

Historia

Od 1994 roku w Krakowie działa Remset. To firma budowlana, zajmująca się wszelkimi pracami budowlanymi, od budowy nowych domów po wyburzenia. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jest ceniona przez klientów. Swoje usługi świadczy w kraju jak i zagranicą. Ma na kącie kilkaset realizacji zarówno w zakresie budownictwa mieszkaniowego jak i usługowego oraz budynków użyteczności publicznej. To potężny kapitał wiedzy i umiejętności, który przekłada się na usługi najwyższej klasy. Od kilku lat Remset aktywnie uczestniczy w pracach renowacyjnych na terenie Krakowa. Jako doświadczony wykonawca zyskuje zlecenia na remont zabytkowych kamienic, co wymaga ogromnej wiedzy, staranności oraz precyzji wykonania. Jednocześnie firma świadczy także swoje usługi dla firm deweloperskich budując nowe osiedla mieszkaniowe, które są chwalone przez późniejszych mieszkańców.

Cele

Działalność Remset ma na celu zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi oraz budowanie obiektów zgodnie z ich życzeniami. Dlatego też znaleźć tu można fachowych doradców, którzy przemienią pomysły na konkretne rozwiązania technologiczne. Zadowolony klient to dla firmy najlepsza reklama. Prowadzi do tego, oprócz profesjonalnej obsługi, także doskonała jakość usług. Świadczą je fachowe ekipy budowlane, które sprawdzają się w każdych warunkach. Aby zapewnić klientom jak największą wygodę Remset współpracuje z firmą Brokera, która zajmuje się ubezpieczaniem oraz finansowaniem zakupu nieruchomości.

Oferta

  • budownictwo mieszkaniowe wraz z infrastrukturą zewnętrzną: osiedla mieszkaniowe i domy indywidualne
  • budownictwo obiektów użyteczności publicznej
  • budownictwo przemysłowe
  • remonty i wykończenia obiektów o różnym przeznaczeniu

Osiągnięcia

Prawie 20 lat działalności na rynku budowlanym to dla Remset czas ciągłego rozwoju. Obecnie jest to sprawdzony partner, który chwalony jest za rzetelność i solidność świadczonych usług. Świadczy o tym miedzy innymi certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play. Doświadczenie oraz wysoka jakość realizacji przekładają się na dalsze zamówienia, a dowodem na doskonałą opinię w branży jest fakt realizacji projektów rewitalizacyjnych, zabytkowych budynków Krakowa.  

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny - stan deweloperski.
Dom jednorodzinny - stan deweloperski.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Duży dom jednorodzinny zbudowany przez firmę Remset.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Nowo powstały dom jednorodzinny.
Budynek mieszkalno-usługowy zbudowany przez firmę Remset.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Osiedle domków jednorodzinnych zbudowane przez firmę.
Wnętrze wyremontowane przez firmę.
Prace wykończeniowe - przeprowadzone przez firmę.
Wnętrze wybudowanego budynku usługowego.
Łazienka wyremontowana przez firmę Remset.
Wnętrze wyremontowane przez firmę.

KontaktJak dojechać