Silbud

al. Walentego Roździeńskiego 203
40-001 Katowice
woj. śląskie
 

O firmie

Profil

Na śląskim rynku budowlanym działa firma SilBud. Specjalizuje się ona w kompleksowej realizacji inwestycji różnego typu, od zabudowy jednorodzinnej po budynki użyteczności publicznej. Przedsiębiorstwo prowadzi prace głównie na terenie województw śląskiego, małopolskiego i opolskiego. Jest sprawdzonym i cenionym partnerem, który wciąż rozwija zakres swoich usług, zarówno poprzez inwestycje w park maszynowy jak i szkolenia pracowników. Pozwala to zapewnić możliwie najwyższą jakość świadczonych usług. Budowa domu jest bowiem inwestycją wymagającą uwagi oraz dużych umiejętności. Błędy realizacyjne mszczą się w czasie użytkowania budynku i wpływają negatywnie na komfort życia. Dla SilBudu takie sytuacje są niedopuszczalne. Dlatego też nad każdą realizacją prowadzony jest surowy nadzór, który ma na celu wychwycenie ewentualnych błędów i oddanie klientom domu o najwyższym możliwym do uzyskania standardzie.

Cele

Głównym celem przedsiębiorstwa jest satysfakcja klientów. Składają się na nią wysoka jakość usług oraz przystępne ceny. To także dobra atmosfera sprzyjająca kontaktom biznesowym. SilBud nie tylko buduje ale także doradza. Profesjonalna kadra, przechodząca cykliczne szkolenia z najnowocześniejszych technik budowlanych, jest w stanie spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów. Solidne podejście do obowiązków związane jest także z terminowością wykonywanych prac oraz dążeniem do jak najmniejszego ingerowania w teren nieobjęty pracami. Stąd też fachowcy pracujący w SilBudzie chwaleni są za utrzymywanie porządku na budowie oraz realizację swoich zadań według przyjętego planu.

Oferta

  • kompleksowa budowa domów, obiektów usługowych, magazynów
  • usługi transportowe samochodami ciężarowymi
  • docieplanie budynków
  • wykańczanie elewacji
  • stawianie fundamentów
  • roboty melioracyjne i drenaże
  • przebudowy i remontu budynków już istniejących
  • hydroizolacje
  • prace rozbiórkowe

Osiągnięcia

W ciągu lat swojej działalności SilBud wypracował sobie stabilną pozycję na śląskim rynku budowlanym. Świadczy o tym zwiększająca się każdego roku ilość wykonywanych realizacji, która idzie w parze z otrzymywanymi referencjami. Są one dla firmy dużym wyróżnieniem oraz zachętą do dalszej, równie wytężonej pracy w przyszłości.

Galeria zdjęć

Wnętrze wykończone przez firmę.
Wnętrze wykończone przez firmę.
Oświetlenie zamontowane przez pracowników firmy.
Początek prac budowlanych - stawiania fundamentów.
Fundamenty domu jednorodzinnego.
Prace murarskie prowadzone przez pracowników firmy Silbud.
Impregnacja fundamentów powstającego budynku.
Prace budowlane prowadzone przez pracowników firmy.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę - bez stolarki okiennej i drzwiowej.
Prace elewacyjne wykonane przez firmę.
Nowa elewacja budynku mieszkalnego.
Ciekawa elewacja nowo powstałego domu jednorodzinnego.
Prace elewacyjne wykonane przez firmę.
Przykład przeprowadzonej inwestycji.
Docieplanie budynku mieszkalnego.
Elewacja budynku położona przez pracowników firmy.
Prace wykończeniowe prowadzone przez firmę.

KontaktJak dojechać