Relax-Dom

ul. Handlowa 26/10
62-800 Kalisz
woj. wielkopolskie
 

O firmie

Profil

Dom drewniany to w ostatnim czasie synonim nowoczesności oraz ekologii. Wykonywane w ten sposób budynki są ciepłe, oddychające oraz energooszczędne. Mają także wysokie walory estetyczne oraz tworzą niezapomnianą atmosferę przytulności i rodzinnego ciepła. W branży tej stosuje się wiele rozwiązań technologicznych. Jednym z nich jest budowa z nietoczonego i nieheblowanego bala. Metoda ta pochodzi z Kanady, gdzie wykorzystywana była przy budowie domów pierwszych osadników. Już to pozwala uświadomić sobie jak duże właściwości termiczne posiada drewniany dom. Obecnie takie domy budować można na całym świecie dzięki wyspecjalizowanym firmom. Jedną z nich jest Relax-Dom z Kalisza. Długoletnia obecność na rynku budowlanym pozwoliła firmie zdobyć duże doświadczenie. Proponuje ona swoim klientom nowoczesne rozwiązania techniczne w tradycyjnej formie. Znajdują one zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych jak i usługowych.

Cele

Celem Relax-Dom jest dostarczanie klientom domów, które zaspokoją ich potrzeby i pozwolą spełnić marzenia o swoim własnym miejscu na ziemi. Dom drewniany to rozwiązanie idealne. Jego właściwości zdrowotne potwierdza Światowa Organizacja Zdrowia. Budowane tak by ograniczyć wpływ na środowisko naturalne doskonale wpisują się w hasła zrównoważonego rozwoju, które w ostatnich czasach dominują w budownictwie. O najwyższą jakość usług dba kadra wyspecjalizowanych pracowników, którzy zdobywali doświadczenie w ciągu wielu lat pracy. Firma służy także fachowym doradztwem w zakresie materiałów oraz rozwiązań technologicznych. Proponuje zarówno gotowe projekty domów jak i adaptację pomysłów klienta do wymogów drewnianego budownictwa z bali.

Oferta

Osiągnięcia

Relax-Dom proponuje swoim klientom domy najwyższej jakość, które są dostosowane do ich potrzeb. Dzięki swojemu podejściu do kontrahentów oraz wysokiej klasy usługom firma zyskała silną pozycję na rynku.

Galeria zdjęć

Drewniany dom jednorodzinny - z bali.
Drewniany dom jednorodzinny - z bali.
Dom z bali zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany z bali.
Łączenie drewnianych bali, tworzących ściany budynku.
Niewielki dom z bali zbudowany przez firmę Relax-Dom.
Drewniana konstrukcja domu z bali.
Dom jednorodzinny z bali stylizowany na wiejską chatę.
Dom z bali zbudowany przez firmę.
Budynek z drewnianych bali.
Niewielki dom jednorodzinny zbudowany z drewnianych bali.
Etap budowy drewnianego domu z bali.

KontaktJak dojechać