Misoni Trade House Sp. z o.o.

Dziekanów Leśny, ul. Kolejowa 232
05-092 Łomianki
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

W połowie lat dziewięćdziesiątych swoją działalność rozpoczęła firma Misoni Trade House. Skupiła się ona na budowie domów drewnianych tradycyjnymi technikami. Odwołując się do historii budownictwa ludowego stawia obecnie budynki w dwóch podstawowych technikach: wiejskiej (wieńcowej) oraz polskiej (sumikowo-łątkowej). Kiedy rozpoczynała się przygoda z profesjonalnym budownictwem niewiele osób uważało domy drewniane za symbol luksusu i nowoczesności. Z czasem jednak wymagania rynku się zmieniły, a domy drewniane przestały być uważane za przestarzałe, ponieważ dostrzeżono zalety drewna jako materiału budowlanego. Budynki z niego powstające są ciepłe oraz zdrowe, spełniają też nowoczesne normy z dziedziny energooszczędności i budownictwa ekologicznego. W ciągu lat swojej działalności firma przechodziła liczne zmiany dostosowując się do wymogów rynku oraz coraz bardziej wyśrubowanych norm technicznych. Dziś z ponad 1000 wybudowanych domów na swoim koncie, Misoni Trade House zalicza się do doświadczonych i solidnych wykonawców.

Cele

Dla Misoni Trade House najważniejszy jest klient. To on decyduje o architekturze, wielkości, funkcjach oraz zakresie zleconych prac. Może to być jedynie postawienie budynku do stanu zamkniętego, może to być wykończenie „pod klucz”. Jednocześnie firma przyjmuje także zamówienia na wykonywanie pokryć dachowych czy elementów konstrukcyjnych. W przeciągu około trzydziestu dni jest w stanie wyprodukować dom marzeń. Jego montaż do stanu surowego wykonują wykwalifikowani cieśle w przeciągu 20-30 dni na terenie kraju i zagranicą. Wszystkie prace prowadzone są w pełni profesjonalnie.

Oferta

  • domy jednorodzinne z drewna
  • altany i garaże
  • karczmy i pensjonaty
  • wykonywanie kolumn rzeźbionych oraz opasek okiennych i drzwiowych

Osiągnięcia

Działalność przedsiębiorstwa to ciągłe podnoszenie jakości usług oraz dbałość o komfort i zadowolenie klienta. W ciągu lat działalności pozwoliło to zbudować silną markę, która doceniana jest w kraju i zagranicą. O jej rzetelności oraz stabilności świadczy ponad 1000 wybudowanych domów, których mieszkańcy są zadowoleni z komfortu i trwałości. To wielki kapitał a jednocześnie wezwanie do dalszych wysiłków.     

Galeria zdjęć

Drewniany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Drewniany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany z drewna.
Tradycyjny drewniany dom jednorodzinny.
Dom jednorodzinny wyglądem przypominający wiejską chatkę.
Niewielki domek jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Drewniany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Biały drewniany dom jednorodzinny.
Dom jednorodzinny - styl tradycyjny.
Ciekawe kolory drewnianego domu jednorodzinnego.
Duży, drewniany dom jednorodzinny.
Drewniany budynek zbudowany przez firmę.
Etap budowy domu drewnianego.

KontaktJak dojechać