Jagodziński Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.

ul. Rawska 23
96-100 Skierniewice
woj. łódzkie
 

O firmie

Historia

Domy z drewna stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Inwestorzy doceniają ich właściwości termiczne oraz klimat. W ten sposób, w ciągu ostatnich lat przestały one być synonimem przestarzałości, a zmieniły się w symbol nowoczesnego i ekologicznego podejścia do budownictwa. W 2000 roku na rynku budowlanym rozpoczęła działalność spółka Jagodziński i Wspólnicy. Jest to firma rodzinna, która w 2006 roku, ze względu na zmieniające się tendencje w branży rozpoczęła budowę domów z bali okrągłych. Linia technologiczna do produkcji tego typu budynków została zakupiona w Finlandii. Dzięki niej możliwa jest produkcja bali o różnej długości oraz odpowiednich zamocowań i elementów spajających. Spółka świadczy swoje usługi na terenie całego kraju według najwyższych standardów przewidzianych dla domów drewnianych. Buduje zarówno domy jak i obiekty usługowe oraz mała architekturę. W przyszłości przewidywany jest dalszy rozwój w kierunku innych technik budownictwa drewnianego, które zyskują coraz większe uznanie klientów oraz spełniają wysokie normy energooszczędności.

Cele

Dla spółki priorytetem jest budowa wysokiej jakości obiektów, które odpowiadają na zapotrzebowanie klientów. Dlatego też technologię sprowadzono z ojczyzny nowoczesnego budownictwa drewnianego, czyli ze Skandynawii. Tam także zdobywali swoje doświadczenie pracownicy zatrudniani przez firmę. To fachowcy z długoletnim doświadczeniem, którzy gotowi są podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zadania. Aby spełnić oczekiwania klienta dokładają oni wszelkich starań by tworzone obiekty były niepowtarzalne i posiadały przyjazną atmosferę.

Oferta

  • domy całoroczne z bali ze świerka i modrzewia
  • domki letniskowe
  • karczmy i obiekty usługowe
  • altany, wiaty ogrodowe, garaże
  • sauny

Osiągnięcia

W ciągu swojej działalności na rynku budowlanym spółka postawiła już ponad dwadzieścia pięć budynków na terenie całego kraju. Są to zarówno domy mieszkalne jak i obiekty usługowe. Firma była wykonawcą rezydencji liczącej ponad 500 metrów kwadratowych. Było to duże wyzwanie, z którym pracownicy poradzili sobie bez problemów. O wysokiej jakości domów budowanych przez spółkę Jagodziński i Wspólnicy świadczą referencje od zadowolonych klientów.

Galeria zdjęć

Etap budowy domu z bali.
Etap budowy domu z bali.
Konstrukcja domu z bali - łączenie drewnianych elementów.
Wznoszenie konstrukcji domu z bali.
Budowa domu z bali.
Dom z bali zbudowany przez firmę.
Etap budowy domu z bali.
Dom z bali zbudowany przez firmę Jagodzińscy i Wspólnicy.
Dom z bali zbudowany przez firmę.
Dom z bali bez stolarki okiennej i drzwiowej.
Prace wykończeniowe powadzone prze pracowników firmy Jagodziński i Wspólnicy.
Dom z bali zbudowany przez firmę.
Przykład przeprowadzonej realizacji.
Dom z bali zbudowany przez firmę.

KontaktJak dojechać