Rakoczy Stal Sp. J.

ul. Kazimierza Mireckiego 5
37-450 Stalowa Wola
woj. podkarpackie
 

O firmie

Historia

Firma Rakoczy powstała w 1968 roku w Nisku, początkowo będąc zakładem rzemieślniczym specjalizującym się w ślusarce budowlanej. Produkowane tam ogrodzenia, bramy i balustrady służą do dziś, świadcząc o solidności wykonania i wysokiej estetyce rzemieślniczej produkcji. W 1970 roku Rakoczy rozpoczął wytwarzanie kotłów c.o. na paliwa stałe. Od 1970 roku producent wykonuje również sieci gazowe, przyłącza gazowe oraz wewnętrzne instalacje centralnego ogrzewania, zdobywając uznanie klientów solidnością i fachowym wykonaniem usług. W 1992 roku firma zmieniła status prawny na spółkę, a dwa lata później rozpoczęła produkcję nowej linii ekonomicznych kotłów c.o. na paliwa stałe, które szybko zdobyły uznanie dzięki wysokiej sprawności i ergonomii.

Cele

Misją spółki jest produkcja towarów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma w swych założeniach dąży do stałego unowocześniania i poszerzania swej oferty, dlatego w 2006 roku Rakoczy otworzył nowy zakład produkcyjny w Stalowej Woli na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma w ciągu prawie 40 lat przerodziła się z małego zakładu rzemieślniczego w nowoczesny zakład przemysłowy. Obecnie Rakoczy posiada rozwinięte zaplecze techniczne i jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, dlatego spółka podjęła współpracę z wymagającymi odbiorcami z Unii Europejskiej. Firma dysponuje rozwiniętym parkiem maszynowym, który wyposażony jest w cyfrowo sterowane maszyny renomowanych marek oraz czuwającą nad przebiegiem produkcji kadrą wykwalifikowanych inżynierów.

Oferta

  • kotły węglowe
  • kotły na paliwa stałe
  • kotły na ekogroszek
  • kotły na drewno
  • kotły dwupaleniskowe

Osiągnięcia

Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zdobyła zaufanie klientów i kontrahentów. Rozbudowany dział kontroli oraz prowadzenie własnych badań nad sprawnością i parametrami energetycznymi kotłów pozwoliły firmie skutecznie wdrażać innowacyjne rozwiązania techniczne. Obecnie Rakoczy zajmuje silną pozycję w gronie liderów na rynku systemów grzewczych.

Galeria zdjęć

Kocioł węglowy Popter DS.
Kocioł węglowy Popter DS.
Przekrój kotła węglowego Popter DS.
Kocioł na paliwa stałe Popter GS.
Przekrój kotła na paliwa stałe Popter GS.
Kocioł na ekogroszek Gigar.
Przekrój kotła na ekogroszek Gigar.
Kocioł na drewno Maxdrew.
Przekrój kotła na drewno Maxdrew.
Kocioł dwupaleniskowy Multimax.
Przekrój kotła dwupaleniskowego Multimax.
Sterownik ST-48.
Sterownik ST-37.
Sterownik ST-23.

KontaktJak dojechać