Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek

Klikawa ul. Leśna 5
24-100 Puławy Klikawa
woj. lubelskie
 

O firmie

Historia

Firma Krzaczek powstała w 1987 roku i od samego początku istnienia zajmuje się produkcją różnego rodzaju urządzeń grzewczych. Obecnie przedsiębiorstwo specjalizuje się w tworzeniu między innymi kotłów c.o. na węgiel, ekogroszek, drewno oraz biomasę. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy oraz różnorodności typów, urządzenia firmy znajdują zastosowanie nie tylko w ogrzewaniu domów i mieszkań, ale także w większych obiektach, takich jak pawilony handlowe i usługowe, budynki użyteczności publicznej czy hale przemysłowe. Wysokiej jakości kotły Krzaczek są produkowane w nowoczesnych, przestronnych halach produkcyjnych. Zakład produkcyjny wyposażony jest w najnowszej generacji maszyny CNC, półautomaty spawalnicze, prasy hydrauliczne, walce do blach, frezarki, malarnie, szlifierki taśmowe, gilotyny do maszyn oraz wypalarki plazmowe, pozwalające na precyzyjną obróbkę materiału.

Cele

Misją firmy jest tworzenie kotłów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Aby skutecznie realizować założony cel, Krzaczek nieustannie inwestuje w rozbudowę przedsiębiorstwa. Innowacyjne techniki produkcji w połączeniu z najwyższej klasy materiałami, zapewniły firmie silną pozycję na krajowym i zagranicznym ryku systemów grzewczych. Przedsiębiorstwo pragnie stale poszerzać ofertę, dlatego wprowadzając nową linią kotłów, producent stosuje innowacyjne rozwiązania i dokonuje ulepszeń w konstrukcji, tak aby podnieść ich jakość i estetykę wykończenia.

Oferta

  • kotły uniwersalne
  • kotły z podajnikiem
  • kotły przemysłowe
  • sterowniki do kotłów
  • palniki do kotłów
  • konstrukcje stalowe

Osiągnięcia

Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zdobyła zaufanie klientów. Wszystkie produkty przedsiębiorstwa posiadają certyfikaty jakości zgodne z normą ISO 9001. Zakład posiada wdrożony Spawalniczy Systemem Jakości zgodny z normą PN-EN ISO 3834-3 oraz zintegrowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009. Ponadto firma dysponuje Świadectwem Kwalifikacyjnym Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, pozwalającym na prowadzenie prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu i remontów spawanych konstrukcji stalowych.  

Galeria zdjęć

Maszyny produkcyjne.
Maszyny produkcyjne.
Maszyny produkcyjne.
Etap produkcji.
Kotły uniwersalne.
Kotły z podajnikiem.
Kocioł uniwersalny SKD.
Kocioł kuchenny Beta.
Kocioł uniwersalny SKG.
Kocioł z podajnikiem.
Kocioł z podajnikiem.

KontaktJak dojechać