P.H.U. Iglotech L. Bystrzycki, R. Ostrowski Sp. J.

ul. Toruńska 41
82-500 Kwidzyn
woj. pomorskie
 

O firmie

Historia

Firma Iglotech jest wiodącym na polskim rynku dystrybutorem produktów z branży klimatyzacji i wentylacji. Początek działalności firmy związany był z uruchomieniem w Kwidzynie w 1993 roku centrum zaopatrzenia technicznego dla chłodnictwa i klimatyzacji. Dynamiczny rozwój firmy jest wynikiem realizowanej strategii produktowej i dystrybucyjnej, polityki personalnej oraz stosowania nowoczesnych narzędzi wspomagających procesy zarządzania. Obecnie Iglotech posiada własną sieć dystrybucji, składającą się z 11 oddziałów i 3 punktów handlowych. Centralny magazyn zlokalizowany jest w Kwidzynie skąd odbywa się bezpośrednia dystrybucja do odbiorców i oddziałów na terenie całego kraju.

Cele

Dążąc do osiągnięcia pozycji lidera w branży, Iglotech dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz elektrotechniki, począwszy od doradztwa, poprzez szeroki asortyment produktów, po nowoczesne systemy logistyczne, zapewniając tym samym komfort montażu i funkcjonowania instalacji. Firma ciągle doskonali systemy zarządzania, dba o bezpieczeństwo i rozwój pracowników oraz otoczenie firmy. Iglotech posiada rozwinięty system komputerowy, umożliwiający zwiększenie wydajności i efektywności zarządzania poprzez automatyzację i usprawnienie procesów finansowych, relacji z klientami, zarządzania projektami oraz procesami związanymi z łańcuchem dostaw. Ponadto dystrybutor buduje ze swoimi klientami stosunki oparte na partnerstwie i zaufaniu. Iglotech dąży do ekologicznych rozwiązań, minimalizując wpływ na środowisko naturalne.

Oferta

  • klimatyzacja: klimatyzatory (ścienne, ścienno-przysufitowe, przypodłogowe, przysufitowo-przypodłogowe, kasetonowe, kanałowe, ścienne, wewnętrzne, zewnętrzne), klimakonwektory, agregaty wody lodowej, nawilżacze kanałowe, osuszacze
  • wentylacja: wentylatory, nawiewniki, puszki montażowe
  • chłodnictwo: sprężarki
  • elektrotechnika: aparaty i elementy automatyki, kable i przewody, koryta, kanały, listwy, obudowy, oprawy oświetleniowe, źródła światła, osprzęt elektroizolacyjny

Osiągnięcia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi firma zyskała uznanie klientów i kontrahentów. Produkty sygnowane marką Iglotech posiadają wszystkie niezbędne atesty i aprobaty techniczne, takie jak ISO 9001 czy ISO 14001. Na swoim koncie firma posiada tytuł Gazeli Biznesu, przyznany jej w 2003, 2006 i 2007 roku.  

Galeria zdjęć

Klimatyzator ścienny z serii RS.
Klimatyzator ścienny z serii RS.
Klimatyzator ścienny z serii LU.
Klimatyzator ścienno-przysufitowy Inverter RJZ.
Klimatyzator przypodłogowy Inverter RGF.
Klimatyzator przysufitowo-przypodłogowy Inverter RYF.
Klimatyzator kasetonowy Inverter RCF.
Klimatyzator kanałowy Inverter RDF.
Klimatyzator kanałowy Inverter RDA.
Klimatyzator kanałowy Inverter RDC.
Jednostki zewnętrzne ROG.
System sterowania.

KontaktJak dojechać