Climag

ul. Leśna 34
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie
 

O firmie

Historia

W początkach XXI wieku w województwie Kujawsko-Pomorskim rozpoczęła działalność firma Climag. Skupia się ona od początku na tworzeniu kompleksowych systemów wentylacyjnych, chłodniczych i klimatyzacyjnych. Z roku na rok poszerza się zakres świadczonych przez nią usług oraz asortyment dostępnych produktów i marek. Instalacje wykonywane przez Climag zmieniają się zgodnie z wprowadzaniem kolejnych norm jakościowych oraz przepisów dotyczących wykonawstwa tego typu systemów. Dzięki temu z czasem przedsiębiorstwo wyszło poza samą sprzedaż urządzeń dla klientów indywidualnych, zajmując się także podwykonawstwem budowlanym, związanym z montażem urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w oparciu o najnowocześniejsze podzespoły dostępne na rynku.

Cele

Climag dąży do tego, by oferować swoim klientom urządzenia najwyższej jakości, co przekłada się na ich zadowolenie oraz satysfakcję z otrzymanych produktów. Swoim klientom przedsiębiorstwo oferuje nie tylko gotowe urządzenia ale także wykonanie projektów, montaż oraz profesjonalny serwis. Bardzo ważną sprawą w działalności firmy jest dbałość o zgodność z najnowszymi normami bezpieczeństwa oraz spełnianie wysokich wymogów ekologicznych.

Oferta

  • klimatyzatory: naścienne, podsufitowe, kasetonowe, podłogowe, przenośne
  • wykonywanie komór chłodniczych i mroźniczych
  • centrale: wentylacyjne, rekuperacyjne i klimatyzacyjne
  • audyt pomieszczeń w celu dobrania odpowiednich urządzeń
  • doradztwo w zakresie chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji
  • projektowanie instalacji
  • montaż urządzeń
  • serwis oraz przeglądy i konserwacja urządzeń

Osiągnięcia

W ciągu 12 lat działalności firma Climag wyrobiła sobie stabilną i wysoką pozycję na rynku producentów instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Świadczą o tym kolejni zadowoleni klienci, którzy są dla przedsiębiorstwa najważniejszym wyznacznikiem jakości usług. Jednocześnie rosnący asortyment produktów oraz zwiększająca się liczba inwestycji powoduje, że prognozy na przyszłość wydają się dla Climagu bardzo optymistyczne.

Galeria zdjęć

Schemat działania wentylacji.
Schemat działania wentylacji.
Model działania klimatyzacji.
Komora chłodnicza.
Klimatyzator Godrej-Air-Conditione.

KontaktJak dojechać