Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

Od chwili założenia firmy, jako niewielkiego przedsiębiorstwa eksportowego w miejscowości Taegu w Korei, Samsung urósł do rozmiarów jednej z wiodących firm elektronicznych na świecie, specjalizujących się w produkcji urządzeń elektronicznych i medialnych, półprzewodników, pamięci i integracji systemów. Dziś produkty i procedury sygnowane marką Samsung cechują się innowacyjnością i najwyższą jakością oraz znane są na całym świecie. Firma i jej dostawcy podejmują współpracę w celu osiągnięcia najlepszych wyników w skali światowej, kierując się zasadą „win-win”, opartą na współistnieniu i obustronnych korzyściach.

Cele

Wizja przedsiębiorstwa Samsung na kolejną dekadę zawiera się w haśle „Inspirować świat, tworzyć przyszłość”. Cele te odzwierciedlają się poprzez zaangażowanie na rzecz inspirowania społeczności na całym świecie, przez rozwój nowych technologii, opracowywanie innowacyjnych produktów i tworzenie kreatywnych rozwiązań. Pragnieniem producenta jest również promocja firm, partnerów i pracowników. Podejmując te wysiłki, chce on wnieść swój wkład w budowę nowego, lepszego świata i bogatszych doświadczeń dla wszystkich ludzi. Ponadto Samsung stale doskonali swoje produkty, o krok wyprzedzając konkurencję, dlatego nadrzędnym celem producenta jest zachowanie stałego tempa wzrostu produkcji i pomnażanie kapitału firmy.

Oferta

Osiągnięcia

Samsung skupia firmy, które wyznaczają nowe standardy w różnych obszarach działalności biznesowej: od elektroniki po usługi finansowe, od przemysłu chemicznego i ciężkiego po handel. Wszystkie podmioty łączy zaangażowanie w opracowywaniu innowacyjnych, najwyższej jakości produktów i usług, z których każdego dnia korzystają miliony ludzi i firm na całym świecie. To właśnie grono zadowolonych klientów jest największym osiągnięciem firmy.  

Więcej o nas

 • Fakty i mity o klimatyzacji
  Wraz z nadejściem upalnych dni praca w biurowcu czy mieszkaniu staje się coraz bardziej uciążliwa. W tym okresie możemy częściej odczuwać zmęczenie, senność czy rozdrażnienie. Kiedy zawodzą proste sposoby, takie jak otwieranie okien czy zakładanie żaluzji, warto pomyśleć o klimatyzacji. Przez lata wokół klimatyzatorów narosło kilka utartych mitów i niektórym użytkownikom kojarzą się one jedynie z przeziębieniem i alergią. Czy faktycznie jest się czego obawiać?
 • Cztery prestiżowe wyróżnienia dla innowacyjnych systemów klimatyzacji Samsung
  Podczas targów Mostra Convegno Expocomfort 2016 Samsung Electronics zaprezentował najnowocześniejsze rozwiązania klimatyzacyjne, które zostaną wprowadzone na europejski rynek. Są to: Klimatyzator kasetonowy 360, Super DVM 30HP, jednostka monoblok o największej mocy nominalnej na rynku oraz nowe jednostki VRF z wyrzutem bocznym – DVM S Eco 14HP.
 • Samsung wprowadza innowacyjne, okrągłe klimatyzatory dedykowane nowoczesnym wnętrzom
  Systemy klimatyzacji spotkamy w większości biur, hoteli oraz punktów usługowych. Do tej pory urządzenia te pełniły głównie funkcję użytkową w niewielkim stopniu stanowiąc element designu pomieszczeń. Samsung postanowił to zmienić i zaprezentował przełomowe rozwiązanie, które łączy formę z funkcją – klimatyzator kasetonowy 360.
 • Jak wygodnie posprzątać dom?
  Prowadzenie gospodarstwa domowego wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i sporego wysiłku. Jedną z najczęściej wykonywanych czynności domowych, a tym samym jedną z najbardziej uciążliwych jest odkurzanie. Jak sprawić, aby odkurzanie było wygodniejsze i tańsze? Wybierając nowy odkurzacz warto upewnić się, że posiada technologie zapewniające płynność i łatwość ruchów, a także czy jest bezworkowy.
 • Samsung przedstawia innowacyjną pralkę z dodatkowymi drzwiami i potężnego robota sprzątającego
  Samsung Electronics zaprezentował na targach CES 2016 nową pralkę AddWash, która umożliwia wrzucanie ubrań do urządzenia w trakcie jego pracy. W ofercie Samsung znajdzie się też nowy robot sprzątający - POWERbot Essential Wi-Fi o zwiększonej sile ssącej, z funkcjami ułatwiającym sprzątanie.

Galeria zdjęć

Aranżacja z wykorzystaniem klimatyzatora ściennego - seria K.
Aranżacja z wykorzystaniem klimatyzatora ściennego - seria K.
Klimatyzatory naścienne z automatyczną zmianą trybu pracy.
Klimatyzator z filtrem Full HD oraz jonizatorem Virus Doctor.
Aranżacja z wykorzystaniem klimatyzatora z serii K.
Klimatyzatory z serii K.
Klimatyzatory Smart Inverter.
Aranżacja z wykorzystaniem klimatyzatora Multisplit Inverter.
Przykład instalacji EHS Mono, pompa ciepła.
System sterowania klimatyzatorem.
System klimatyzacji DVM 5.

KontaktJak dojechać