Husky Polska Ram Marcin Górnik

ul. Czachowskiego 4
26-600 Radom
woj. mazowieckie
 

O firmie

Profil

Odkurzacze centralne należą do instalacji, które coraz częściej są instalowane w powstających domach jedno i wielorodzinnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Znacznie ułatwiają one utrzymywanie wnętrz w czystości oraz poprawiają komfort mieszkania. Sprawdzają się zwłaszcza w zabudowie o dużej powierzchni, gdzie używanie zwykłego odkurzacza przenośnego jest równoznaczne z przenoszeniem go na duże odległości. Husky to marka odkurzaczy centralnych znana wśród klientów i doceniana za wysoką jakość, przystępne ceny oraz dobrą dostępność serwisową. Od ponad 40 lat obecna jest na rynku i wraz z nim przechodziła systematyczny rozwój. W Polsce obecna jest poprzez swojego wyłącznego dystrybutora, firmę Top Vac, która proponuje różne rodzaje odkurzaczy zarówno do czyszczenia na sucho jak i na mokro. Dzięki temu oferta ta trafia do szerokiego grona odbiorców. Firma zapewnia także wszelkiego rodzaju akcesoria do odkurzaczy centralnych oraz prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Za jej pośrednictwem życie w wielu domach stało się łatwiejsze.

Cele

Odkurzacze Husky reklamowane są jako przeniesienie do domu siły psiego zaprzęgu. Jej celem jest wiec tworzenie odkurzaczy o dużej mocy, które działają nawet w nieprzeciętnych warunkach. Zapewniają czystość zarówno w domach jak i obiektach użyteczności publicznej. Priorytetem dla producenta jest dostarczanie urządzeń najwyższej klasy, które zaspokoją potrzeby jak najszerszego grona klientów.

Oferta

  • separatory
  • odkurzacze centralne do czyszczenia na sucho i na mokro
  • akcesoria: szczotki i ssawki, rury teleskopowe i węże, wieszaki i pokrowce na akcesoria, gniazda, szufelki, zestawy instalacyjne do odkurzaczy centralnych, worki i filtry

Osiągnięcia

Odkurzacze marki Husky działają od ponad 40 lat w tysiącach domów w Polsce i na świecie. To sprawdzony i solidny partner, który pomaga w utrzymaniu czystości. Jest doceniany za jakość oraz bezawaryjność. Dzięki temu sprzedaż wciąż rośnie, a firma rozwija się. Firma posiada wszystkie potrzebne atesty i certyfikaty wymagane przy produkcji instalacji domowych.  

Galeria zdjęć

Jednostka centralna Husky Eco Compact 2 + zestaw do sprzątania.
Jednostka centralna Husky Eco Compact 2 + zestaw do sprzątania.
Jednostki centralne z serii Q.
Zestaw Q Compact - zawierający jednostkę centralną, wąż ssący, wieszak, komplet szczotek i lekką rurę teleskopową.
Husky ECO Compact 2 do małych domów oraz apartamentów do 180 m².
Zestaw centralnego odkurzacza VC 1 Bas  + H 301 K + PN 806-30.
Płaska szczelinowa ssawka 90 cm, służąca do odkurzania pod meblami.
Separator do usuwania wody i popiołu z kominka.
Separator przemysłowy Agro - do zbierania, przewożenia i usuwania materiałów sypkich.
Separator Mobil przeznaczony do zbierania materiałów sypkich używanych w gospodarstwach rolnych.
Separator przemysłowy współpracujący z jednostką centralną QProV.

KontaktJak dojechać