Santech Sp. z o.o.

ul. Tomaszowska 2
04-840 Warszawa
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

Odkurzacze centralne to urządzenia, które skutecznie ułatwiają życie tysiącom ludzi na całym świecie. Na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych znane i wykorzystywane są już od ponad 50 lat. W Polsce cały czas stanowią pewnego rodzaju nowość, ale zdobywają coraz więcej zwolenników. Odkurzacze centralne to przede wszystkim wygoda, szczególnie w przypadku dużych powierzchni oraz rozbudowanych budynków. Mogą być stosowane zarówno w obiektach mieszkalnych jak i usługowych. Jedną z bardziej znanych marek odkurzaczy centralnych na rynku jest AeroVac. W Polsce jej dystrybutorem jest firma Santech, która zajmuje się tym od ponad 15 lat. Poprzez sieć swoich przedstawicieli dociera ona właściwie do wszystkich części kraju i zajmuje się zarówno sprzedażą całych zestawów jak i ich elementów. Firma doradza także w sprawach montażu i wyboru właściwego systemu. Z roku na rok ilość chętnych na zakup odkurzaczy centralnych rośnie. Polacy przestają traktować je jako drogi gadżet, a zaczynają dostrzegać ich praktyczną i funkcjonalną stronę.

Cele

Celem AeroVac jest ułatwianie życia oraz dostarczanie klientom wysokiej jakości sprzętu. Każdy odkurzacz centralny to podwyższenie komfortu domu i tym samym zmniejszenie obciążeń spoczywających na jego mieszkańcach. Szczególnie sprawdza się to przy dużych domach, gdzie przenoszenie urządzenia mobilnego nastręcza wiele trudności. Tymczasem odkurzacz centralny dostępny jest w niemal każdym miejscu w domu przy minimalnym wysiłku ze strony sprzątającego. AeroVac to sprzęt najwyższej jakości, zanany i ceniony na całym świecie, jego producenci wciąż pracują nad rozwojem systemu i dostosowaniem go do rosnących potrzeb rynku.

Oferta

 • odkurzacze centralne: cykloniczne i tradycyjne
 • zestawy do sprzątania
 • ssawki: standardowe, rotacyjne i specjalne
 • separatory
 • pokrowce i uchwyty na węże
 • kształtki i rury
 • gniazda ssawne
 • automatyczne szufelki
 • tłumiki hałasu
 • ręczniki z miko fibry
 • filtry

Osiągnięcia

Aero Vac to jedna z najbardziej znanych marek na rynku odkurzaczy centralnych. Jej działalność na całym świecie to setki tysięcy sprzedanych urządzeń oraz akcesoriów. W Polsce przebojem zdobywa popularność i każdego roku znajduje coraz więcej nabywców swoich produktów.    

Galeria zdjęć

Odkurzacze centralne.
Odkurzacze centralne.
Schemat jednostki centralnej Split.
Schemat jednostki centralnej kompaktowej.
Odkurzacze centralne AeroVac SR.
Separator do popiołu.
Separator do płynów.
Zestawy do sprzątania Elektrokomfort.
Zestaw do sprzątania Euro.
Zestaw do sprzątania ogrodowy.
Podręczny zestaw do sprzątania.
Ssawka rotacyjna.
Ssawka Turbo z regulowaną prędkością.

KontaktJak dojechać