Comfort System

ul. Malwowa 138
60-185 Poznań
woj. wielkopolskie
 

O firmie

Historia

Odkurzacze centralne to obecnie jedna z chętniej zakładanych instalacji domowych. Pozwala ona na znacznie łatwiejsze utrzymanie domu w czystości, a dzięki temu znacząco podnosi komfort życia. Odkurzacze centralne znane są na rynkach zachodnich od ponad 50 lat. Do Polski trafiały stopniowo i początkowo uznawane były za kosztowny gadżet. Dziś wiadomo, że doskonale przyjął się on w naszych realiach, stając się nieodłącznym elementem wyposażenia nowoczesnego i funkcjonalnego domu. Odkurzacze centralne to także idealne rozwiązania dla obiektów usługowych i użyteczności publicznej, gdzie duże przestrzenie utrudniają używanie odkurzaczy mobilnych. Na rynku odkurzaczy centralnych skutecznie działa firma Comfort System. Jest ona dystrybutorem sprzętu najważniejszych europejskich marek oraz producentem innowacyjnego systemu gniazda ssącego i separatora do popiołu kominkowego. Firma we współpracy ze swoimi parterami stele realizuje na terenie całego kraju duże inwestycje zarówno prywatne jak i komercyjne. Są to liczne: pensjonaty, hotele, biurowce, hale sportowe, siedziby firm, banki i wiele innych.

Cele

Celem firmy jest dostarczanie klientom rozwiązań, które poprawią komfort ich życia Stąd właśnie współpraca z czołowymi markami na światowym rynku. Comfort System zapewnia szeroką gamę produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dbają o to profesjonalni doradcy, którzy pomagają na każdym etapie zakupu i montażu urządzeń. Wysoka jakość usług to także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferta

 • jednostki centralne do odkurzaczy
 • worki i filtry
 • silniki do jednostek centralnych
 • rury instalacyjne
 • przewody sterujące
 • kleje montażowe
 • gniazda ssące
 • szufelki automatyczne
 • wyrzutnie wydmuchu
 • szczotki i ssawki
 • węże ssące
 • haki, worki i uchwyty do węży
 • separatory do popiołu kominkowego

Osiągnięcia

Comfort System to firma, która cieszy się wśród klientów opinią solidnej i rzetelnej. Sprzedawane przez nią wysokiej klasy odkurzacze centralne są chwalone w kraju i zagranicą. Posiadają one wszystkie potrzebne atesty i dopuszczenia, w tym certyfikat zgodności europejskiej CE. Także produkty własne Comfort System zyskały uznanie a separator popiołu był nominowany do nagrody Targów w Poznaniu.

Galeria zdjęć

Jednostki centralne - odkurzacze firmy Disan.
Jednostki centralne - odkurzacze firmy Disan.
Jednofazowe jednostki centralne dla domów do 1000 m² - firma Disan.
Przekrój jednostki centralnej z serii ZSA - firma Disan.
Odkurzacz serii Matrix zaprojektowany z myślą o mieszkaniach i apartamentach firma Disan.
Jednostka centralna serii Matrix z wyjmowanym workiem - firma Disan.
Ekspozycja z jednostkami centralnymi firmy Disan.
Jednostka centralna Disan CD125i zamontowana w Centrum Produkcyjno-Rozwojowym "Apator" w Toruniu.
Hotel w Elblągu, w którym firma zamontowała jednostkę centralną Disan CD125i oraz 80 gniazd ssących.
Nowoczesne Centrum Produkcyjno-Rozwojowe "Apator" w Toruniu, w którym firma zamontowała jednostkę centralną Disan CD125i wraz z 57 gniazdami ssącymi.
Gniazdo ssące przypodłogowe, do które podłącza się rurę odkurzacza centralnego.

KontaktJak dojechać