Hatek Janusz Zaręba Sp.j.

ul. Tartaczna 71
06-102 Pułtusk
woj. mazowieckie
 

O firmie

Profil

Jednym z najbardziej istotnych elementów budowy każdego budynku jest więźba dachowa. Od jej trwałości i solidności wykonania zależy bezpieczeństwo przebywających wewnątrz osób. Nie chodzi tylko i wyłącznie o jakość drewna użytego do budowy. Istotne jest właściwe łączenia krokwi i innych elementów, tak by całość była w stanie sprostać siłom oddziałującym na konstrukcję. Trwały dach powinien być odporny na silny wiatr, dlatego firmy od lat pracują nad wytrzymałą techniką budowy więźb dachowych. W latach siedemdziesiątych ze Stanów Zjednoczonych trafiła do Polski konstrukcja MiTek, która wykorzystywana była w domach szkieletowych. Jej zastosowanie pozwoliło na znaczne uproszczenie procesu stawiania dachów, przy jednoczesnej maksymalizacji jego trwałości i sprężystości. Od 2003 roku na rynku działa firma Hatek, która zajmuje się wykonywaniem więźb dachowych w technologii MiTek. W późniejszym czasie do jej oferty włączone zostały także domy szkieletowe, które stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Domy budowane przez Hatek są ciepłe i energooszczędne. Spełniają najwyższe normy związane z ekologicznym oddziaływaniem na otoczenie. Przedsiębiorstwo posiada bogate doświadczenie w stawianiu więźb dachowych, posiada własne zakłady obróbki drewna, gdzie przygotowywane są konstrukcje.

Cele

Dla Hatek najważniejsze jest tworzenie najwyższej klasy konstrukcji, które są w stanie wytrzymać nawet długoletnie użytkowanie przy dużych obciążeniach. W związku z poszerzeniem oferty o budowę domów, firma przywiązuje dużą wagę do działań mających na celu tworzenie budynków przyjaznych dla mieszkańców i przyrody.

Oferta

  • budowa prefabrykowanych konstrukcji dachowych
  • budowa energooszczędnych domów szkieletowych

Osiągnięcia

Dziesięcioletnia obecność na rynku pozwoliła firmie Hatek na wyrobienie sobie stabilnej pozycji w branży. Stawia ona na wysoką jakość produkcji, co zostało docenione przez przyznanie jej certyfikatów ISO 9001. Jednocześnie aspekt ten jest doceniany przez klientów, którzy wystawiają przedsiębiorstwu bardzo pozytywne referencje.

Galeria zdjęć

Etap budowy drewnianego dachu.
Etap budowy drewnianego dachu.
Budowa drewnianej konstrukcji dachu.
Drewniana konstrukcja dachu wznoszona przez pracowników firmy Hatek.
Drewniana więźba dachowa.
Etap budowy - wznoszenie więźby dachowej.
Drewniana więźba dachowa wznoszona przez firmę Hatek.
Etap budowy dachu - pokrycie dachowe.
Budowa drewnianej konstrukcji prowadzona przez firmę Hatek.
Duża konstrukcja drewniana - budowana przez firmę Hatek.
Montaż drewnianej więźby dachowej.

Sieć sprzedaży

Brak firm spełniających kryteria

KontaktJak dojechać