F.B.U. Kamarbud S.C

ul. Mnichów 119 b
28-300 Jędrzejów
woj. świętokrzyskie
 

O firmie

Profil

Budownictwo szkieletowe od ponad stu pięćdziesięciu lat znane jest w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Okazało się bowiem, że domy szkieletowe są nie tylko niedrogie ale i ciepłe, a w tamtych obszarach geograficznych jest to wyjątkowo ważne. Mieszkańcy Europy patrzyli na amerykańskie nowinki z dozą nieufności, uznając je za nietrwałe i tymczasowe. Jednak takie domy są solidne i stabilne a przy odpowiednim użytkowaniu mogą stać ponad sto lat. Stąd też już w połowie XX wieku pierwsze domy szkieletowe pojawiły się także w Europie Zachodniej. Dodatkowym bodźcem do ich rozpowszechnienia były podobne budynki, które od wieków wykorzystywano w Skandynawii. Z czasem okazało się, że budynki szkieletowe mają doskonałe właściwości termoizolacyjne, a przy zastosowaniu nowoczesnych dociepleń oraz odpowiednich urządzeń mogą z powodzeniem służyć jako domy energooszczędne a nawet pasywne. Od kilkunastu lat budownictwo drewniane święci swoje triumfy także w Polsce. Budowa w systemie lekkiego szkieletu pozwala na zamieszkanie w swoim domu już po trzech miesiącach od momentu rozpoczęcia budowy. Takimi właśnie usługami trudni się firma Kamarbud z Jędrzejowa. Wykonuje ona domy drewniane o konstrukcji szkieletowej. Bogate doświadczenie oraz wysoka jakość usług sprawiają, że jest ona znanym w regionie wykonawcą tego typu budynków.

Cele

Najważniejszym zadaniem dla Kamarbudu jest budowa domów jak najwyższej jakości. Pozwala na to długoletnie doświadczenie oraz zatrudnianie pracowników o wysokich umiejętnościach. Fachowcy pracują na doskonałych materiałach. To cała tajemnica sukcesu i podstawa do satysfakcji klientów z każdego oddanego do ich użytku domu.

Oferta

  • budowa drewnianych domów szkieletowych

Osiągnięcia

Kamarbud jest jednym z regionalnych liderów branży budownictwa drewnianego. Jego ekipy budowlane zdobywają wyróżnienia w konkursach, na przykład drugie miejsce w konkursie Fachowa Ekipa. Przedstawiciele firmy biorą także udział w licznych sympozjach i konferencjach podczas których mają możliwość podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu nowoczesnych technologii budownictwa drewnianego.  

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny zbudowany w technologii szkieletowej.
Dom jednorodzinny zbudowany w technologii szkieletowej.
Jednorodzinny dom szkieletowy.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany w technologii szkieletowej.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę Kamarbud.
Przykład budownictwa szkieletowego.
Dom szkieletowy z drewnianymi balkonami.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Niewielki domek jednorodzinny zbudowany w technologii kanadyjskiej.
Dom szkieletowy zbudowany przez firmę Kamarbud.
Parterowy dom jednorodzinny.
Dom jednorodzinny zbudowany w systemie szkieletowym.
Szkieletowy dom letniskowy.

KontaktJak dojechać