Kalenica Domy z drewna

ul. Sikorskiego 16 A
22-400 Zamość
woj. lubelskie
 

O firmie

Profil

Wiele firm to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy ale także pasja. Z niej rodzą się zawsze dobre projekty, które są w stanie podbić rynek. Praca, która jest jednocześnie hobby oraz zainteresowaniem pozwala na osiąganie znacznie lepszych wyników. Z takiej właśnie podstawy zrodziła się firma Kalenica z Zamościa. U jej podstaw leży bowiem zainteresowanie ekologią oraz konstrukcjami drewnianymi, które zapewniają z jednej strony trwałość i solidność, z drugiej zaś są energooszczędne. Fascynacja budownictwem realizującym idee zrównoważonego rozwoju pozwala na tworzenie domów, które maja duszę, a jednocześnie spełniają wysokie normy ekologiczne i są na wskroś nowoczesne. Kalenica zajmuje się sprzedażą domów drewnianych oraz ich budową. Budynki powstają w konstrukcji szkieletowej, która przygotowywana jest w zakładzie, a następnie w ciągu kilku dni składana jest na miejscu. Ze względu na zgłaszane przez klientów zapotrzebowanie firma rozszerzyła swoją działalność o dział adaptacji i wykańczania wnętrz, co pozwala obecnie na świadczenie kompleksowych usług związanych z budową domów szkieletowych.

Cele

Twórcy Kalenicy chcą aby ich firma spełniała marzenia klientów, którzy pragną mieszkać w ciepłych, bezpiecznych i funkcjonalnych domach z drewna. Dlatego na każdym etapie prac najważniejszą osobą jest inwestor, jego potrzeby i wyobrażenia o przyszłym życiu w danym domu. Aby zapewnić klientom najlepszą obsługę stosowane są nowoczesne technologie, a doświadczeni pracownicy przechodzą częste szkolenia oraz stale podnoszą swoje umiejętności.

Oferta

  • sprzedaż drewnianych domów gotowych
  • budowa domów szkieletowych
  • budowa domków letniskowych, altan, obiektów małej architektury

Osiągnięcia

Kalenica to firma, która wypracowała sobie na rynku pozycję solidnego i rzetelnego partnera. Jest polecana przez klientów zarówno jako sprawny deweloper jak i wykonawca domów drewnianych o wysokim stopniu energooszczędności. O jakości jej usług świadczą zadowoleni inwestorzy oraz wystawiane przez nich referencje.

Galeria zdjęć

Wnętrze drewnianego domu szkieletowego.
Wnętrze drewnianego domu szkieletowego.
Wnętrze domu szkieletowego zbudowanego przez firmę.
Wykończone wnętrze drewnianego domu jednorodzinnego.
Wnętrze drewnianego domu szkieletowego.
Wnętrze domu jednorodzinnego zbudowanego przez firmę.
Wnętrze drewnianego domu szkieletowego.
Wnętrze domu zbudowanego przez firmę.
Wykończone wnętrze domu szkieletowego.
Wnętrze drewnianego domu szkieletowego.
Projekt domu oferowany przez firmę.
Projekt domu szkieletowego.
Projekt drewnianego domu szkieletowego.
Projekt domu oferowany przez firmę.
Ciekawy projekt domu oferowany przez firmę.

KontaktJak dojechać