Pref-Bud Sp.z o.o.

ul. Katowicka 51
41-400 Mysłowice
woj. śląskie
 

O firmie

Profil

Nowoczesny dom charakteryzuje się trwałością, komfortem oraz spełnianiem wymogów ekologicznych. Najważniejszym z nich jest energooszczędność. Z tego względu od wielu lat w branży trwa wyścig o najlepszy materiał do budowy takich właśnie domów. Jedną z możliwości dostępnych dziś dla każdego są prefabrykaty oraz keramzyt. W tym właśnie segmencie działa Pref-Bud, który jest wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem i wykonawcą systemów Praefa w Polsce. To rozwiązania, które doskonale wpisują się w nowoczesne budownictwo. Firma oferuje swoim klientom domy nowoczesne i energooszczędne. Działa przede wszystkim w południowej Polsce. Zrealizowała już ponad 400 inwestycji z zakresu budownictwa jedno i wielorodzinnego. Firma stale się rozwija dostosowując się do coraz wyższych wymagań rynku oraz zmieniających się przepisów technicznych i ekologicznych.

Cele

Celem Pref-Budu jest budowanie domów energooszczędnych, ekonomicznych w budowie i eksploatacji, a jednocześnie bardzo szybkich w realizacji. Domów, na które może sobie pozwolić większość klientów. Do ich stawiania używane są wyłącznie sprawdzone, najwyższej jakości materiały budowlane. Jednocześnie przedsiębiorstwo zapewnia profesjonalizm i najlepszą jakość wykonania opartą na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalizmie zatrudnionej kadry. W ślad za najnowszymi rozwiązaniami idzie szybkość budowy. Nowy dom będzie gotowy już w ciągu 3-4 miesięcy. Aby podnieść satysfakcję klientów Pref-Bud proponuje im szeroką gamę projektów gotowych oraz możliwość stworzenia indywidualnego, dostosowanego do potrzeb planu domu. Firma działa zarówno na rynku indywidualnym jak i deweloperskim jako podwykonawca.

Oferta

  • budowa domów energooszczędnych z materiałów prefabrykowanych i keramzytu
  • sprzedaż domów gotowych
  • projekty domów energooszczędnych
  • doradztwo budowlane
  • załatwianie formalności związanych z pozwoleniem na budowę

Osiągnięcia

Pref-Bud to sprawdzony wykonawca domów energooszczędnych. W jego port folio znajduje się ponad 400 przeprowadzonych realizacji, o których świadczą zadowoleni klienci. Materiały, z których korzysta firma posiadają potrzebne certyfikaty oraz zdobywają wysokie nagrody na targach i w konkursach branżowych.     

Galeria zdjęć

Dom wielorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom wielorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany z gotowych elementów.
Dom jednorodzinny z keramzytu.
Dom jednorodzinny zbudowany z materiałów prefabrykowanych.
Dom parterowy zbudowany z prefabrykowanych elementów.
Niewielki dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Duży dom zbudowany z gotowych elementów - energooszczędny.
Realizacja przeprowadzona przez firmę - dom jednorodzinny.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.

KontaktJak dojechać