Black Red White SA

ul. Krzeszowska 63
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie
 

O firmie

Historia

Firma Black Red White działa na rynku stolarki meblowej od przeszło 20 lat, będąc tym samym największym producentem i dystrybutorem mebli w Polsce. Grupa meblarska Black Red White dysponuje około 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. W skład Grupy Kapitałowej wchodzi 20 spółek zależnych i 9 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Rosji oraz Bośni i Hercegowiny. Działalność produkcyjna pod szyldem firmy prowadzona jest na terenie 21 zakładów produkcyjnych w Polsce i zagranicą.

Cele

Głównym celem firmy jest rozbudowa sieci dystrybucji zarówno w kraju jak i zagranicą. Szeroka gama produktów, ich najwyższa jakość oraz dbałość o szczegóły są fundamentami firmy. Black Red White przy tak rozwiniętej linii produkcyjnej, w trosce o ochronę przyrody, realizuje racjonalną eksploatację surowców naturalnych. Dzięki zastosowaniu najwyższych standardów jakości i najnowszej technologii, firma skutecznie minimalizuje ingerencję w środowisko naturalne, tym samym potwierdzając swój profesjonalizm i odpowiedzialność. Spółka otrzymała Certyfikat PN ISO 14001:2005, potwierdzający wdrożenie i stosowanie systemu zarządzania środowiskiem w zakresie „Projektowania, produkcji i sprzedaży mebli i frontów meblowych”.

Oferta

 • stolarka meblowa kuchenna
 • stolarka meblowa sypialniana
 • stolarka meblowa salonowa
 • stolarka meblowa jadalniana
 • stolarka meblowa młodzieżowa
 • stolarka meblowa tapicerowana
 • pozostałe wyroby stolarki meblowej

Osiągnięcia

Black Red White, będąc liderem na rynku stolarki meblowej, wielokrotnie zdobywała uznanie w oczach klientów i jurorów wielu konkursów. Rok temu firma zdobyła brązowe godło w programie „Konsumencki Lider Jakości 2012”, w kategorii meble. W 2013 roku doceniono firmę jeszcze bardziej i nadano jej złote godło „Konsumencki Lider Jakości 2013”. Natomiast magazyn "Dobrze Mieszkaj" przyznał spółce tytuł „Dobry Desing 2013” za meble młodzieżowe Numlock. Poza tym firma może się poszczycić wyróżnieniem w konkursie „Produkt Roku 2013”, nadanym przez magazyn "Meble Plus" w kategorii meble mieszkaniowe.

Więcej o nas

 • Jak urządzić jadalnię? Nowe propozycje stołów i krzeseł od Black Red White
  Zastanawiasz się, jak urządzić komfortową jadalnię dla całej rodziny? Jest na to sposób! Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom od Black Red White możesz stworzyć doskonały kącik jadalniany zarówno w przestronnym wnętrzu, jak i małym pomieszczeniu! Zobacz propozycje polskiej marki i wybierz coś dla siebie.
 • Metamorfozy salonów partnerskich Black Red White – zobacz, jak się zmieniamy!
  Kolejny etap gruntownych renowacji przestrzeni sprzedażowych Black Red White trwa. W grudniu na nowo otwarte zostały cztery salony partnerskie – w Łomży, Lipnie, Bogatyni oraz Skwierzynie. Wszystko po to, by dać Klientom jeszcze więcej inspiracji i gotowych pomysłów na urządzenie mieszkania oraz zapewnić jak najlepszy dostęp do produktów marki.
 • Najmodniejsze kolory 2016 we wnętrzach
  Już wiemy, że w najmodniejszych wnętrzach 2016 roku nie powinno zabraknąć pastelowych odcieni różu i błękitu. W poszukiwaniu inspiracji do zaaranżowania wnętrza zgodne z aktualnymi trendami kolorystycznymi warto sprawdzić propozycje od Black Red White.
 • Odmień wystrój wnętrza z nowymi dekoracjami Black Red White
  Piękno tkwi w detalach – warto pamiętać o tej zasadzie również podczas urządzania wnętrza. Jeśli marzysz o niebanalnej przestrzeni, która będzie zaskakiwać i przyciągać wzrok, postaw na oryginalne dodatki. Wybierz coś dla siebie z najnowszych dekoracji od Black Red White i ciesz się stylowym wnętrzem.
 • Prestiżowe nagrody dla kolekcji Possi od Black Red White
  Black Red White po raz kolejny zostaje laureatem prestiżowych konkursów branży wnętrzarskiej, zdobywając statuetki Diament Meblarstwa 2016 oraz Dobry Design 2016. Obie nagrody zostały przyznane kolekcji Possi.

Galeria zdjęć

Aranżacja z wykorzystaniem stolarki meblowej.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki meblowej.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki meblowej - kuchennej.
Stolarka meblowa - lustro.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki meblowej.
Stolarka meblowa.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki meblowej.
Stolarka meblowa.
Stolarka meblowa.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki meblowej.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki meblowej.
Stolarka meblowa.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki meblowej.
Arnażacja z wykorzystaniem stolarki meblowej.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki meblowej.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki meblowej.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki meblowej.
Zakład produkcyjny BRW, widok z lotu ptaka.

KontaktJak dojechać