P.P.H.U. Stolpaw-Bis Marcin Pawlak

Pawłów 230b
26-510 Chlewiska
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

Firma powstała ponad 35 lat temu jako zakład stolarski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu Stolpaw stał się liderem na rynku stolarki drzwiowej. Obecnie pieczę nad firmą sprawuje już trzecie pokolenie właścicieli. Liczne udoskonalenia i modernizacje zakładu pozwoliły na rozbudowę i zwiększenie jego możliwości produkcyjnych. Od kilku lat Stolpaw inwestuje w rozbudowę istniejącej już bazy biurowo-produkcyjnej. Firma oferuje produkty najwyższej jakości, dzięki wyspecjalizowanym procesom produkcji oraz użyciu najlepszych gatunkowo surowców, pochodzących z własnego tartaku. Produkcja odbywa się z zachowaniem wszelkich standardów jakości, z użyciem najwyższej jakości kleju zapewniającego trwałe i pewne połączenie elementów, dzięki czemu stają się one odporne na wilgoć i zmiany temperatury. Stosowane przez Stolpaw dodatkowe elementy do drzwi, do których należą okucia, szyby, uszczelki klamki i zamki, to produkty nowoczesne i spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Szeroki wybór dodatków pozwala na tworzenie niepowtarzalnego charakteru drzwi.

Cele

Misją firmy jest nieustanna dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów. W trosce o wygodę i komfort swoich klientów, Stolpaw pragnie dostarczać im niebanalne rozwiązania, które przyczynią się do stworzenia wymarzonych wnętrz. Fundamenty firmy opierają się na uczciwości i zaufaniu, wypracowanym dzięki pełnemu profesjonalizmowi. Wykorzystując innowacyjne pomysły, Stolpaw wyznacza nowe trendy i wychodzi naprzeciw wymaganiom rynku.

Oferta

 • drzwi zewnętrzne
 • drzwi wewnętrzne
 • drzwi niestandardowe
 • akcesoria drzwiowe: ościeżnice, szyby, klamki, wkładki, wizjery

Osiągnięcia

Firma z tak ogromnym doświadczeniem na rynku niejednokrotnie była nagradzana i doceniana. W 2009 roku została wyróżniona mianem Lidera Regionu w kategorii handel produkcja, a rok później - uhonorowana tytułem Firmy Roku 2010. W 2013 roku Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego nominowała Stolpaw do otrzymania tytułu Teraz Polska. Ponadto wszystkie produkty firmy są zgodne z normą PN-EN 14351-1+A1:2010 oraz przechodzą indywidualną kontrolę, pozwalającą na opuszczenia zakładu. Przyznany firmie Certyfikat CE dopuszcza drzwi Stolpaw do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Galeria zdjęć

Drzwi zewnętrzne Optimum - Marcel.
Drzwi zewnętrzne Optimum - Marcel.
Drzwi zewnętrzne Optimum - Słoneczko.
Drzwi zewnętrzne Optimum - Cuba.
Drzwi zewnętrzne Optimum - Grzybek.
Drzwi zewnętrzne Optimum - Eryk.
Drzwi zewnętrzne Novum - Mateusz.
Drzwi zewnętrzne Novum - Patryk.
Drzwi zewnętrzne Novum - Adam.
Drzwi zewnętrzne Novum - Stol.
Drzwi wewnętrzne - Skra.
Drzwi wewnętrzne - Tresor.
Drzwi wewnętrzne - Londino.
Drzwi wewnętrzne - Just.
Drzwi wewnętrzne - Silwa.
Drzwi wewnętrzne - Omnia.
Drzwi niestandardowe - Adam.
Drzwi niestandardowe - DZ XVI.

KontaktJak dojechać