Zielone Domy

ul. Grobelna 5
89-600 Chojnice
woj. pomorskie
 

O firmie

Profil

Budownictwo energooszczędne i pasywne uznawane jest obecnie za najbardziej rozwojowy segment w branży. Wobec pojawiających się regularnie haseł zrównoważonego rozwoju, sięgania do energii odnawialnej oraz życia w zgodzie z naturą nie można pozostawać obojętnym. Całkiem realne wydaje się być wyczerpanie tradycyjnych złóż surowców energetycznych. Z drugiej strony na całym świecie systematycznie rosną ceny energii i ciepła. Co za tym idzie trzeba szukać możliwości, które pozwolą mieszkać taniej i bardziej ekologicznie. Jednym ze sposobów jest szerokie wykorzystanie drewna w budownictwie. Ten uznawany jeszcze kilkadziesiąt lat temu za anachroniczny materiał, dziś powraca do łask i święci prawdziwe triumfy. Okazuje się bowiem, ze domy z drewna są ciepłe, a przy zastosowaniu odpowiedniego ocieplenia także energooszczędne. Nie można także zapominać o ich walorach zdrowotnych, takich jak pochłanianie wilgoci i działanie antyalergiczne. Wszystko to sprawia, że drewno jest obecnie szeroko wykorzystywane w budownictwie mieszkaniowym. Na rynku działa wiele firm oferujących usługi w tej dziedzinie. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Zielone Domy, które od lat zajmuje się budową drewnianych domów energooszczędnych i pasywnych w konstrukcji szkieletowej.

Cele

Podstawą działania firmy jest przekonanie, że każdy klient zasługuje na usługę najwyższej klasy. Stąd też szczególna dbałość o wysoką jakość materiałów, oraz wyspecjalizowana i profesjonalna kadra pracownicza, która doskonale zna się na swojej pracy. W jej skład wchodzą zarówno cieśle, monterzy jak i konstruktorzy oraz architekci. Wszystko po to by zapewnić jak najlepszą obsługę inwestycji. Fachowa kadra doradza na każdym etapie realizacji projektu, zarówno pod względem samych prac jak i doboru materiałów czy aranżacji wnętrz.

Oferta

  • budowa domów drewnianych: energooszczędnych, pasywnych
  • ocieplanie budynków
  • produkcja schodów drewnianych
  • wykonywanie fundamentów

Osiągnięcia

W ciągu swojej obecności na rynku Zielone Domy stały się rozpoznawalną marka drewnianych domów ekologicznych. Cechująca je wysoka jakość oraz doskonałe walory estetyczne sprawiają, że każdego roku rośnie ilość zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług firmy.    

Galeria zdjęć

Drewniany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Drewniany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Drewniane zadaszenie domu jednorodzinnego.
Bok domu jednorodzinnego zbudowanego z drewna.
Realizacja firmy - ekologiczny dom jednorodzinny.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Energooszczędny dom jednorodzinny z drewna.
Drewniany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Realizacja firmy - drewniany dom jednorodzinny.
Dom jednorodzinny zbudowany z drewna.
Drewniany domek jednorodzinny zbudowany z drewna.
Realizacja firmy - energooszczędny dom jednorodzinny.
Pasywny dom jednorodzinny zbudowany z drewna.
Drewniany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.

KontaktJak dojechać