Zamarat Sp. z o.o.

ul. Puławska 373
02-801 Warszawa
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

W 1986 roku powstała firma „R-Z”, która zajmowała się budownictwem mieszkaniowym i przemysłowym. Wykonała ona miedzy innymi projekty oraz realizację biura ONZ UNDP w Polsce, magazynu regionalnego Ikea oraz osiedli domów jednorodzinnych Villa Nowa i Group Capital Europe. W 1991 roku do oferty weszła dystrybucja materiałów budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem ceramiki budowlanej. Jednocześnie przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na Zamarat. Prawdziwym przełomem okazał się jednak kolejny rok, który przyniósł podpisanie kontraktu z największym francuskim producentem dachówek ceramicznych, Huguenot Fenal, który nosi dziś nazwę Imerys Toiture. Należy on do światowych liderów tej branży i od 1811 roku dostarcza najwyższej klasy ceramiczne pokrycia dachowe. Z czasem asortyment oferowany przez Zamarat poszerzył się o akcesoria i materiały dachowe światowych producentów. Podpisano umowy między innymi z Velux czy Mage. Rozpoczęto także sprzedaż ceramiki elewacyjnej francuskiej firmy Terca-Winerberger. Dziś materiały znajdujące się ofercie Zamarat używane są do wykańczania tysięcy polskich domów.

Cele

Dla Zamarat najważniejsze jest dostarczanie klientom najwyższej klasy materiałów. Dlatego też współpracownicy i kontrahenci dobierani są z najwyższą starannością, spośród firm cieszących się wysoką renomą. Współpraca z najważniejszymi na świecie producentami ceramiki budowlanej gwarantuje, ze do kupujących trafia produkt najwyższej jakości. Jednocześnie firma posiada także fachowych doradców, którzy służą pomocą przy wyborze odpowiednich materiałów oraz informują jak ich prawidłowo używać. Dzięki temu Zamarat sprawia, że dystrybuowane produkty będą użytkowane we właściwy sposób, co oczywiście przekłada się na ich trwałość i bezawaryjność.

Oferta

  • dachówki ceramiczne
  • łupek skalny dachowy
  • blachy i rynny
  • akcesoria dachowe
  • płytki ceramiczne elewacyjne
  • kamień naturalny elewacyjny i podłogowy
  • łupek podłogowy i ścienny
  • ceramika ogrodowa
  • listwy przypodłogowe
  • ścianki działowe

Osiągnięcia

Zamarat to oficjalny i wyłączny dystrybutor Imerys Toiture na terenie Polski. Firma otrzymała od tego znanego producenta specjalny list referencyjny, będący dowodem na rzetelność i solidność trwającej od lat dziewięćdziesiątych współpracy. Jednocześnie dzięki stałemu podnoszeniu poziomu usług oraz rozbudowie oferty i sieci dystrybucyjnej przedsiębiorstwo stało się jednym z najbardziej znaczących na polskim rynku dystrybutorów ceramiki budowlanej.  

Galeria zdjęć

Dachówka ceramiczna oferowana przez firmę.
Dachówka ceramiczna oferowana przez firmę.
Pokrycie dachowe oferowane przez firmę.
Pokrycie dachowe - dachówki ceramiczne.
Oferta firmy - dachówki ceramiczne.
Pokrycie dachowe - dachówki ceramiczne.
Dachówka ceramiczna oferowana przez firmę.
Jasne dachówki ceramiczne.
Dach domu jednorodzinnego pokryty dachówkami ceramicznymi.
Dachówki ceramiczne oferowane przez firmę.
Kolorowe dachówki ceramiczne.
Czerwona dachówka ceramiczna.
Dach pokryty dachówkami firmy Zamarat.
Pokrycie dachowe - dachówki ceramiczne.

KontaktJak dojechać