Windoor

Wsola, ul. Warszawska 65
26-660 Jedlińsk
woj. mazowieckie
 

O firmie

Profil

Budowa lub remont domu to ogromne wyzwanie. Trzeba zadbać o każdy szczegół, by dom tworzył harmonijną całość. Dlatego tak ważną sprawą jest właściwe wykończenie. Dobrze zaplanowane elementy, dobrane indywidualnie do budynku, stanowią o jego charakterze. Ważne jest by wcześniej dokładnie sprawdzić, czy na pewno wszystko do siebie pasuje. Jednym z elementów, które koniecznie trzeba uwzględnić w swoich planach są drzwi. Powinny one być jednakowe w całym mieszkaniu, tak bu tworzyć spójną kompozycją. Jednocześnie muszą pasować do każdego pomieszczenia. Warto więc wcześniej dokładnie sprawdzić, jaki kolor oraz forma tego elementu najlepiej sprawdzą się w projekcie. Z drugiej strony warto także zadbać o samą jakość tego elementu. Wymiana drzwi jest bowiem dość kosztowna oraz wiąże się niejednokrotnie z dość dużymi pracami remontowymi. Stawiając na solidne produkty zmniejsza się ryzyko konieczności przeprowadzania powtórnego remontu. Jednym z działających na polskim rynku producentów drzwi jest Windoor. Jest on obecny w branży od 2003 roku i tworzy nowoczesne drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.

Cele

Dla Windoor najważniejsza jest satysfakcja klienta. Dlatego też oprócz najwyższej jakości produktów oferuje im także fachowe doradztwo oraz montaż drzwi. Dzięki temu kupujący zyskuje pewność, że wszystko idzie zgodnie z planem. Sama produkcja odbywa się z użyciem nowoczesnych, sterowanych komputerowo maszyn, które gwarantują precyzję wykonania. W przypadku drzwi bardzo ważne jest aby wszystkie elementy odkładnie do siebie pasowały, ponieważ każda niedokładność skutkuje na przykład niemożliwością zamknięcia skrzydła.

Oferta

  • drzwi wewnętrzne laminowane i malowane
  • drzwi wejściowe
  • ościeżnice stałe i regulowane
  • listwy maskujące

Osiągnięcia

Świętująca swoje dziesięciolecie firma Windoor jest dziś sprawdzonym i solidnym producentem drzwi, który zyskał grono zadowolonych klientów. Dzięki dbałości o najwyższą jakość wyrobów oraz dobrą obsługę stał się chętnie wybieraną marką, która wciąż zyskuje popularność.  

Galeria zdjęć

Skrzydło drzwiowe z przeszkleniami.
Skrzydło drzwiowe z przeszkleniami.
Drewniane drzwi oferowane przez firmę.
Skrzydło drzwiowe.
Eleganckie drzwi wykonane z drewna.
Standardowe białe drzwi z szybkami.
Klasyczne skrzydło drzwiowe.
Oferta firmy - stolarka drzwiowa.
Przeszklone skrzydło drzwiowe.
Skrzydło drzwiowe z niewielką szybką.
Drewniane drzwi łazienkowe.
Eleganckie drewniane drzwi z przeszkleniami.
Skrzydło drzwiowe.
Skrzydło drzwiowe oferowane przez firmę.
Pełne skrzydło drzwiowe z tłoczeniem.
Skrzydło drzwiowe.
Skrzydło drzwiowe wykonane z ciemnego drewna.
Drzwi pełne - oferta firmy.
Skrzydło drzwiowe.
Deski tarasowe oferowane przez firmę.
Taras wykonany z użyciem desek tarasowych firmy.
Eleganckie deski tarasowe.
Taras - deski elewacyjne firmy.
Jasne deski tarasowe.
Ciemne deski tarasowe.
Firma Windoor oferuje również deski tarasowe.
Mała architektura ogrodowa.
Drewniane pokrycie schodów.

KontaktJak dojechać