Tom-Dom

Ostrowo Mogileńskie 62
88-320 Strzelno
woj. kujawsko-pomorskie
 

O firmie

Historia

Od wielu lat na szeroko rozumianym rynku budowlanym działa przedsiębiorstwo Tom Dom. Firma zaczynała od budowy domków letniskowych by z czasem rozwinąć działalność w trzech zasadniczych kierunkach. Pierwszym i najważniejszym pozostały domki letniskowe. Jednak obok nich pojawiły się także domy całoroczne, budowane w technologii modułów styrobetonowych. Trzecia specjalizacja to tworzenie trawników metodą hydrosiewu. Metoda budowy całorocznych domów stworzona została przez Tom Dom, kolejna zaś to wykorzystanie stosowanych w Stanach Zjednoczonych metod zasiewania i utrzymywania trawników. Budowa domków letniskowych, od których zaczynała swoją działalność firma to branża bardzo konkurencyjna. Jednak Tom Dom zdołał wyrobić sobie solidną pozycję i znaleźć grono odbiorców. Z kolei wyprodukowanie modułów styrobetonowych to odpowiedź na rozwijającą się wciąż branżę domów energooszczędnych, budowanych w szybki i lekki sposób. Uzupełnieniem tej oferty jest tworzenie trawników, które podkreślają charakter każdego domu lub domku letniskowego. Wieloletnia obecność na rynku budowlanym to także doświadczenie oraz gwarancja wysokiej jakości usług. Budownictwo to bowiem branża, która nie wybacza błędów. Tak więc Tom Dom jest żywym przykładem tego, jak wysoka jakość świadczonych usług oraz umiejętnie prowadzona polityka rozwoju firmy prowadzi do jej sukcesu.

Cele

Celem firmy jest zapewnienie klientom usług na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo nieustannie inwestuje w rozwój, wprowadza nowe rozwiązania. Ponieważ pragnie podnosić komfort użytkowania swoich domów. Dlatego też od lat zyskuje wysokie opinie klientów oraz jest polecany jako solidny wykonawca.

Oferta

  • budowa domków letniskowych drewnianych
  • budowa domów całorocznych z modułów styrobetonowych
  • zakładanie trawników metodą hydrosiewu

Osiągnięcia

Dla Tom Domu liczy się przede wszystkim klient. Będąc od lat liderem w branży, dzięki swojej wysokiej jakości usługom firma nie musi się już nawet reklamować. Zamawiający zgłaszają się sami, zachęceni pozytywnymi recenzjami innych kupujących. Jednocześnie firma cały czas się rozwija. Z sukcesem zaczęła budowę domów całorocznych. Stawia także pawilony handlowe, usługowe, wiaty oraz inne obiekty wykonywane w lekkich technikach. Utrzymywany wciąż wysoki poziom usług jest najlepszą recenzją firmy.

Galeria zdjęć

Drewniany dom letniskowy zbudowany przez firmę.
Drewniany dom letniskowy zbudowany przez firmę.
Drewniana konstrukcja domku letniskowego.
Drewniany dom letniskowy zbudowany przez firmę Tom Dom.
Drewniany budynek wzniesiony przez firmę Tom Dom.
Duży budynek zbudowany z drewna.
Przykład budownictwa drewnianego oferowanego przez firmę Tom Dom.
Niewielki drewniany domek letniskowy.
Drewniany dom letniskowy zbudowany przez firmę.
Przykład budowy drewnianego domku letniskowego.
Drewniany dom letniskowy zbudowany przez firmę.
Drewniany dom letniskowy wzniesiony przez firmę.
Domek letniskowy zbudowany z drewna, drewniane ogrodzenie.
Drewniany dom letniskowy zbudowany przez firmę.

KontaktJak dojechać