Tecto Usługi dla Budownictwa Michał Marciak

ul. Sienkiewicza 35/11
45-814 Opole
woj. opolskie
 

O firmie

Profil

Branża budowlana to dział gospodarki gdzie bardzo ważne są solidność i rzetelność. Dlatego też większość inwestorów stawia na doświadczonych wykonawców, cieszących się dobrą opinią wśród klientów. A że lokalna branża budowlana jest niewielka, wszelkie opinie o wykonawcach rozchodzą się tu bardzo szybko. Na opolskim rynku działa firma Tecto, którą tworzą dwaj inżynierowie, Michał Marciak i Maciej Wójcik. Swoje doświadczenie zdobywali na budowach, jako kierownicy oraz inspektorzy nadzoru inwestorskiego. Z czasem postanowili połączyć swe siły i stworzyć własna firmę, która zajmować się będzie wykonawstwem budowlanym. Dzięki doskonałym kontaktom w branży udało im się zebrać doświadczoną ekipę pracowników, którzy uczestniczyli w niejednym projekcie. Dzięki temu realizować mogą każde zamówienie klienta. Firma dba o jakość swoich usług zarówno przez zatrudnianie fachowców jak i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Pozwala to nadążać za najnowszymi trendami na rynku oraz przedstawiać klientom nowoczesną i kompleksową ofertę usług.

Cele

Celem firmy jest jak najlepsza jakość świadczonych usług, co wiąże się z zadowoleniem klientów. To oni są dla Tecto najważniejsi. Stanowią żywy przykład, że wysokie standardy naprawdę się opłacają. Aby uzyskać wysoką jakość usług firma stawia na doświadczonych pracowników oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Prowadzi prace szybko i rzetelnie, a doświadczenie właścicieli na stanowiskach kierowniczych i kontrolnych w budownictwie pozwala na szybką eliminację ewentualnych błędów.

Oferta

  • kompleksowe wykonawstwo od projektu po klucz
  • nadzory inwestorskie
  • kierowanie robotami budowlanymi
  • doradztwo
  • kosztorysowanie

Osiągnięcia

W ciągu swojej obecności na opolskim rynku Tecto wyrobiło sobie stabilną pozycję. Jest uznawane za rzetelnego partnera oraz polecane jako wykonawca robót budowlanych. Firma jest chwalona za terminowość prac, solidność i rzetelność a także właściwie prowadzoną dokumentację.

Galeria zdjęć

Ukończony dom jednorodzinny - bez elewacji.
Ukończony dom jednorodzinny - bez elewacji.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę Tecto.
Budynek mieszkalny zbudowany przez firmę.
Przykład przeprowadzonej realizacji projektu.
Wnętrze domu zbudowanego przez firmę.
Łazienka wykończona przez pracowników firmy.
Duży dom jednorodzinny zbudowany przez firmę Tecto.
Dom wzniesiony przez pracowników firmy.
Etap budowy budynku mieszkalnego.
Gotowy dom jednorodzinny.

KontaktJak dojechać