Techmabud Usługi budowlane

ul. Rogowska 120/9
54-440 Wrocław
woj. dolnośląskie
 

O firmie

Profil

Budowa domu to inwestycja na całe życie. Nic więc dziwnego, że planujący ją szukają jak najlepszych i sprawdzonych wykonawców. Nawet najlepszy projekt można bowiem zniszczyć złym wykonaniem. Stąd też ciągłe poszukiwania odpowiedzialnych i profesjonalnych wykonawców, którzy wykonują swoje usługi terminowo i solidnie. Zalicza się do nich działająca na terenie województwa dolnośląskiego Techmabud. To zespół fachowców, którzy podejmują się kompleksowego wykonawstwa budowlanego. Specjalizują się w budowie domów jedno i wielorodzinnych, obiektów usługowych takich jak biurowce czy hotele, ale także wykonują roboty drogowe oraz fundamenty pod hale. W skład zespołu wchodzą wykwalifikowani robotnicy, technicy oraz inżynierowie. Zapewniają oni nie tylko rzetelnie wykonane prac ale także wszechstronne doradztwo inwestycyjne.

Cele

Celem firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w trosce o satysfakcję inwestora. Z tego powodu Techmabud zapewnia wszechstronną pomoc przy załatwianiu formalności. Każdy projekt otrzymuje swojego opiekuna, a pracami kieruje doświadczony kierownik budowy. Wszystko to sprawia, że prace posuwają się sprawnie. Wykwalifikowani robotnicy o długoletnim doświadczeniu wykonują swoje prace rzetelnie i terminowo. Dbają także o pozostawienie po sobie porządku. Wszystko to by klient nie musiał się o nic martwić. Techmabud to profesjonalna obsługa, od momentu wyboru projektu po ukończenie inwestycji.

Oferta

  • budowa: domów jednorodzinnych w stanie surowym i pod klucz, obiektów usługowych
  • roboty drogowe
  • kierownictwo budowy
  • usługi murarskie
  • więźby dachowe i dekarstwo
  • remonty dachów
  • ocieplanie budynków
  • prace wykończeniowe
  • mała architektura ogrodowa – altany, garaże wiaty
  • drewno na budowę i materiały budowlane

Osiągnięcia

Dzięki wysokiej jakości usługom oraz profesjonalnym podejściu do klienta Techmabud wyrobił sobie stabilną pozycję na dolnośląskim rynku budowlanym. Pozwala mu to na świadczenie szerokiej gamy usług. Stały wzrost liczby klientów spowodowany jest dobrą opinią o firmie oraz częstym polecaniem jej jako wykonawcy inwestycyjnego.

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Prace ziemne - koparka.
Prace ziemne prowadzone przez pracowników firmy.
Prace budowlane prowadzone przez firmę.
Stawianie fundamentów pod nowy dom.
Prace murarskie prowadzone przez firmę.
Etap budowy domu jednorodzinnego.
Prace budowlane prowadzone przez firmę.
Budowa dachu w nowo powstałym domu jednorodzinnym.
Drewniana konstrukcja dachu.
Dom jednorodzinny - ze stolarką okienną i drzwiową.

KontaktJak dojechać