F.H.U. Stolbud-Tischler

ul. Dzianisz 305 A
34-514 Dzianisz
woj. małopolskie
 

O firmie

Historia

Budownictwo drewniane ma na Podhalu długie tradycje. To region w Polsce, który stawiany jest często za wzór w wykorzystywaniu drewna w budownictwie mieszkaniowym. Znaleźć tam można zarówno stare jak i nowoczesne domy drewniane. Cieśle z Podhala uważani są za najlepszych w Polsce, ponieważ fach ten przekazywany jest w rodzinach z pokolenia na pokolenie. Podobnie rzecz się ma z firmą Stolbud – Tischler z Dzianisza niedaleko Zakopanego. Choć formalnie istnieje od 2001 roku, to wyrosła na bazie rodzinnych, wielopokoleniowych doświadczeń w tej dziedzinie. Zawód przechodzi z ojca na syna, a kolejne pokolenia wnoszą zawsze nowe rozwiązania, zachowując jednocześnie przywiązanie do tradycji. Budowa domów oraz wykonywanie najrozmaitszych elementów drewnianych potrzebnych w aranżacji elewacji oraz wnętrz domów to specjalizacja, z której znana jest ta rodzinna firma.

Cele

Celem firmy Stolbud – Tischler jest realizacja kompleksowych usług budowlanych spełniających najbardziej wyszukane zachcianki klienta. Wszystko to przy zachowaniu wysokich standardów oraz ciągłej kontroli jakości. Łączenie tradycji z nowoczesnością przejawia się w stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które niewątpliwie podnoszą komfort życia, jak również na doświadczeniach poprzednich pokoleń, które przez wieki udoskonalały proces obróbki drewna. Przedsiębiorstwo pracuje z różnymi rodzajami drewna, od świerka po drewno egzotyczne.

Oferta

  • domy drewniane
  • elementy wykończeniowe: okna, drzwi, schody
  • więźby dachowe
  • meble drewniane
  • remonty domów drewnianych
  • kompleksowe wyposażenie wnętrz realizowane w drewnie

Osiągnięcia

W ciągu swojej działalności Stolbud-Tischler udowodnił, że jest stabilnym i solidnym partnerem w realizacji domów drewnianych, dzięki temu należy do czołówki podhalańskich przedsiębiorstw działających na rynku ciesielstwa oraz stolarstwa. Posiada własny warsztat oraz nowoczesne maszyny do obróbki drewna. Jakość usług potwierdzają liczne referencje od zadowolonych klientów obejmujące zarówno realizacje mieszkalne jak i usługowe. Firma jest także znanym partnerem w pracach remontowych i rewitalizacyjnych budownictwa drewnianego.

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny zbudowany z drewna.
Dom jednorodzinny zbudowany z drewna.
Drewniany dom zbudowany przez firmę.
Prace wykończeniowe prowadzone w nowo powstałym domu z drewna.
Drewniany dom jednorodzinny.
Dach wykonany przez firmę.
Montaż dachu prowadzony przez pracowników firmy.
Schody wykonane przez firmę.
Drewniane schody zewnętrzne.
Balustrada wykonana przez firmę.
Drewniana balustrada wykonana przez firmę.
Balustrada wykonana przez firmę.

KontaktJak dojechać