Smolbud

os. Pomorskie 5B
65-001 Zielona Góra
woj. lubuskie
 

O firmie

Profil

Wykonawstwo budowlane to dziedzina, gdzie bardzo pożądane są długoletnie doświadczenie oraz pełen profesjonalizm. To właśnie tutaj wyraźnie widać, że nawet najlepszy projekt może zostać zmarnowany przez złą realizację. Dlatego tak ważne jest korzystanie z usług fachowców, którzy podejmą się każdego zadania, nawet najbardziej skomplikowanego. Do takich właśnie należy zielonogórski Smolbud. To firma, która od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w wykonawstwie budowlanym. Obejmuje ono zarówno kompleksowe wykańczanie domów, obiektów użyteczności publicznej czy usługowych jak również remonty, prace rewitalizacyjne oraz proste wymiany elementów. Wśród zrealizowanych inwestycji są domy jedno i wielorodzinne, centra handlowe, biura. To duży kapitał doświadczenia, które firma oferuje swoim nowym klientom.

Cele

Pamiętając, że każda inwestycja i każdy klient jest inny, Smolbud stara się indywidualnie dopasować swoją ofertę do potrzeb i wymagań inwestora. Wykonawca proponuje zamawiającym profesjonalne doradztwo z zakresu stosowanych technologii oraz materiałów. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że realizacja inwestycji przebiegnie właściwie a efekt końcowy będzie spełniał ich wymagania. Klienci potrzebują także fachowców pracujących podczas budowy. Znaleźć ich można właśnie w Smolbudzie, gdzie nie tylko zdobywają doświadczenie poprzez pracę, ale także przechodzą regularne szkolenia w zakresie stosowanych technik i technologii budowlanych oraz wykorzystywanych materiałów.

Oferta

  • kompleksowe wykańczanie domów
  • prace remontowe
  • kładzenie gładzi
  • flizowanie
  • montaż: instalacji elektrycznych, drzwi i okien, paneli podłogowych
  • tynki suche i tradycyjne
  • malowanie
  • zabudowy kominków

Osiągnięcia

Zatrudniani przez Smolbud profesjonaliści podejmują się każdego zadania z zakresu wykańczania, adaptacji i remontu obiektów mieszkalnych i usługowych. Dzięki temu zyskują w branży doskonałą opinię. Poparta jest ona wieloma udanymi realizacjami, a kolejni inwestorzy polecają sobie zielonogórską firmę jako sprawdzonego partnera inwestycyjnego.      

Galeria zdjęć

Kompleksowa budowa domu prowadzone przez firmę - w Ochli.
Kompleksowa budowa domu prowadzone przez firmę - w Ochli.
Termomodernizacja i elewacja zabytku w Nowym Kisielinie.
Wykonanie elewacji oraz malowanie dachów w ośrodku wypoczynkowym.
Wykończenie domku jednorodzinnego - Drożków.
Wnętrze domu jednorodzinnego wykończonego przez firmę - Drzonków.
Wnętrze mieszkania wykończone przez firmę.
Etap budowy domu jednorodzinnego - wznoszenie ścian.
Murowanie ścian domu jednorodzinnego.
Budowa dachu prowadzona przez pracowników firmy.
Prace budowlane prowadzone przez pracowników firmy.
Etap budowy domu jednorodzinnego.

KontaktJak dojechać