Synergia Tech Polska Sp. z o.o.

ul. Bysławska 82
04-993 Warszawa
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

SNG Home to przedsiębiorstwo proponujące innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów. System oferowany przez firmę jest w pełni kompatybilny i świetnie współpracuje z już istniejącymi rozwiązaniami technologicznymi, zamontowanymi w domach. System ten integruje ze sobą sterowanie oświetleniem, klimatyzacją, monitoringiem, roletami okiennymi, instalacją energooszczędną i innymi urządzeniami. Punktem wyjścia do rozbudowania systemu jest istniejąca instalacja elektryczna, która po montażu przewodu magistralnego i podtynkowych puszek kieszeniowych, zmienia się w multimedialne centrum dowodzenia. Dom zdaje się myśleć za użytkownika. Rolety same się opuszczają i podnoszą, w porach zaprogramowanych przez klienta. Oświetlenie dostosowuje się do indywidualnych potrzeb a inteligentne ogrzewanie daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jednak to nie wszystkie zalety systemu. Jest on na tyle elastyczny, że może zawiadywać niemal wszystkimi urządzeniami w domu: od oświetlenia, przez multimedia na systemie alarmowym i bramach wjazdowych kończąc. Synchronizację działań i sterowanie ręczne zapewnia panel Touche 5,7.

Cele

Głównym celem, którym kieruje się SNG Home jest zapewnienie swoim klientom komfortu, poczucia bezpieczeństwa oraz dostarczenie rozwiązań, które są w pełni ekologiczne i oszczędne. Oferowany przez firmę system pozwala na zarządzanie domowymi instalacjami przy pomocy urządzeń podłączonych do internetu (np. smartfon, tablet, komputer PC czy telewizor). Inteligentny dom można być kontrolowany z każdego zakątka świata, za pośrednictwem internetu.

Oferta

  • systemy sterowania
  • montaż instalacji
  • montaż urządzeń systemu SNG Home

Osiągnięcia

Firma nieustannie podnosi jakość oferowanych produktów, uczestniczą w różnych konferencjach i targach dotyczących nowości w branży. W 2013 roku SNG Home zaprezentował nowe produkty podczas Seminarium Pomorskiego: Instalacje elektryczne i Automatyka budynków, które odbyło się w Sopocie. Ponadto przedsiębiorstwo w 2011 roku zostało nagrodzone za najlepszy produkt targów Targbud.

Galeria zdjęć

System sterowany za pomocą tabletu.
System sterowany za pomocą tabletu.
Wnętrze domu inteligentnego.
Dom inteligentny.
System sterowany za pomocą tabletu.
Tablet posiadający system sterowania inteligentnym domem.
Centrum sterowania systemem.
Tablet z wgranym systemem sterowania.
Zdalne sterowanie oświetleniem.
System sterowania za pomocą smartfona.
System sterowania gniazdami elektrycznymi.
System sterowania roletami.
System alarmowy oferowany przez firmę.
Modyfikacja instalacji elektrycznej do potrzeb systemu sterowania firmy.

KontaktJak dojechać