Fibaro Group Sp. z o.o.

ul. Lotnicza 1
60-421 Poznań
woj. wielkopolskie
 

O firmie

Historia

Domy inteligentne to rozwiązania przyszłości. Pozwalają na sterowanie wszystkimi instalacjami elektronicznymi znajdującymi się w budynku za pośrednictwem pilota lub telefonu komórkowego. Na tym polu wyróżnia się w Polsce system Fibaro stworzony przez Fibaro Group. To prawdziwa technologia przyszłości, która dostępna jest już dziś. W pełni zintegrowany z telefonem komórkowym system zarządzania wentylacją, klimatyzacją, oświetleniem, zabezpieczeniem i wszelkimi innymi systemami, które znajdują się w każdym domu. Dzięki niemu zarządzanie nimi stanie się dziecinnie proste. Wystarczy ustawić odpowiednie konfiguracje a system samodzielnie sprawdzi, uaktualni, uruchomi, a w razie potrzeby także zmieni parametry działania. To jednak nie koniec. Fibaro wciąż się rozwija i w przyszłości możliwe będzie korzystanie z bazy usługodawców, robienie zdalnych zakupów w dużych sklepach, obsługę sprzętu audio i grającego. Jest to rewolucja w zarządzaniu domem, która w całości przeprowadzona została w Polsce.

Cele

Celem Fibaro Group jest maksymalne ułatwienie zarządzania instalacjami domowymi. Dzięki zastosowaniu systemu zyskuje się pełną kontrolę nad ustawieniami urządzeń i jednocześnie oszczędza się czas, ponieważ są one kontrolowane i uruchamiane automatycznie. Wielką zaletą całego sytemu jest brak kabli. Przekazywanie informacji odbywa się drogą radiową, a pod tynkiem umieszczone są jedynie niewielkie panele sterujące. Ułatwia to przeprowadzanie zmian w pomieszczeniach i nie wiąże się z koniecznością wymiany całego okablowania.

Oferta

  • montaż i instalacja inteligentnych systemów sterowania Fibaro

Osiągnięcia

Stworzenie pierwszego polskiego systemu sterowania instalacjami domowymi to ogromne osiągnięcie. Są to rozwiązania rewolucyjne, które nadążają za światowymi trendami w tej dziedzinie oraz są konkurencyjne dla zagranicznych systemów dostępnych na rynku. Ta nowoczesna technologia znajduje coraz więcej zainteresowanych nią nabywców, którzy następnie polecają ją swoim znajomym jako doskonałe rozwiązanie, które oszczędza czas i podnosi komfort życia.  

Galeria zdjęć

System sterowania roletami zewnętrznymi.
System sterowania roletami zewnętrznymi.
Funkcja włączania i wyłączania alarmu za pomocą mobilnego urządzenia sterującego.
Obraz z kamer umieszczonych na posesji.
Mobilny system sterowania - obraz z kamer.
Czujniki temperatury pozwalają dobrać porządaną temperaturę w danym pomieszczeniu.
System zarządzania klimatem w poszczególnych pomieszczeniach.
Czujniki sterujące drzwiami i oknami w pomieszczeniach.
Mobilny system sterowania roletami w domu.
Funkcje sterowania ogrodem - system włączający zraszacze.
Mobilne sterowanie funkcją otwierania bramy wjazdowej.
System sterowania poszczególnymi funkcjami w domu.
Sterowanie oświetleniem za pomocą smartfona.
Oświetlenie regulowane w poszczególnych pomieszczeniach w domu.
Lili - inteligentny system sterowania.
Panel sterowania.
Mobilny system sterowania.
Mobilny system sterowania.

KontaktJak dojechać