Rafbud Firma Budowlano-Montażowa Rafał Krzemianowski

ul. Dworcowa 19 /1
55-120 Oborniki Śląskie
woj. dolnośląskie
 

O firmie

Profil

Przy inwestycji jaką jest budowa bądź remont domu kwestia wyboru odpowiedniego wykonawcy jest kluczowa. Tutaj nie ma miejsca na dowolność czy testy. Od tego w jaki sposób zostaną przeprowadzone prace zależy całe późniejsze użytkowanie budynku, jego trwałość oraz komfort mieszkających w nim osób. Dlatego też inwestorzy kierują się tutaj głównie poleceniami oraz wybierają firmy, które mają opinię solidnych i rzetelnych. Do takich właśnie zalicza się Rafbud z Obornik Śląskich. To niewielka firma, która zdążyła już jednak wyrobić sobie pozycję w regionalnej branży budowlanej. Zapewnia wysokiej klasy specjalistów oraz wiedzę, która pomaga w rozwiązywaniu wszelkich zaistniałych podczas prac trudności. Rafbud zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą inwestycji budowlanych oraz remontowych. Zatrudniani przezeń pracownicy to osoby z doświadczeniem, które pracują szybko, wydajnie i przede wszystkim fachowo. Firma stawia na jakość jednak ze swoich zobowiązań wywiązuje się terminowo. Dlatego też znajduje wciąż nowych klientów, którzy powierzają jej budowy i remonty swoich domów.

Cele

Dla Rafbudu najważniejsza jest satysfakcja klientów. Wiąże się ona przede wszystkim z profesjonalnie wykonanymi inwestycjami. Ich realizację prowadzą doświadczeni fachowcy. Dodatkowo doskonała orientacja w branży pozwala firmie na doradzanie klientom co do wyboru technologii czy konkretnych rozwiązań stosowanych w budynku. To duże ułatwienie ponieważ inwestor nie zawsze jest ekspertem w dziedzinie budownictwa, a taka porada może ułatwić mu późniejsze korzystanie z obiektu. Wysoka jakość usług oraz profesjonalne podejście do klienta to wyróżniki Rafbudu na rynku.

Oferta

  • budowa domów „pod klucz”
  • instalacje wodne, sanitarne i c.o.
  • remonty kapitalne
  • instalacje elektryczne
  • prace wykończeniowe
  • pomiary elektryczne
  • usługi spawalnicze

Osiągnięcia

Dla Rafbudu sprawą kluczową jest spełnienie oczekiwań klientów. W ciągu lat działalności firma wyrobiła sobie stabilną pozycję i jest rozpoznawalna na dolnośląskim rynku budowlanym.

Galeria zdjęć

Etap budowy domu jednorodzinnego.
Etap budowy domu jednorodzinnego.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Gotowy dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.

KontaktJak dojechać