Plewa Osmose Ceramika Sp. z o.o.

ul. Poznańska 86
60-185 Skórzewo
woj. wielkopolskie
 

O firmie

Historia

Plewa to tradycyjna niemiecka firma produkująca ceramikę kominową oraz systemy kominowe od przeszło 130 lat. Pierwszy polski oddział firmy powstał w 2004 roku w Poznaniu i nosił nazwę Plewa Polska. W wyniku połączenia sił z prawie 90-letnią firmą Osmose, która również specjalizuje się w produkcji ceramiki użytkowej, firma zmieniła nazwę na Plewa Osmose Ceramika. Przedsiębiorstwo sprzedaje swoje produkty niemal we wszystkich krajach europejskich.

Cele

Misją firmy jest produkcja najwyższej klasy towarów, które wyróżniają się pod względem technologicznym na rynku systemów kominowych. Plewa dzięki odpowiednio wyszkolonej kadrze pracowniczej, wiedzy oraz ogromnemu doświadczeniu z powodzeniem może wdrażać innowacyjne rozwiązania technologiczne. Producent ceni opinię i zaufanie klientów, dlatego każdy przypadek jest traktowany ze szczególną uwagą, a wszystkie rozwiązania są dopasowane do indywidualnych potrzeb konsumentów, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Specjaliści firmy chętnie służą pomocą w wyborze odpowiednich produktów oraz udzielają fachowych porad w siedzibie firmy, jak również na budowie.

Oferta

Osiągnięcia

Plewa dzięki wieloletniej tradycji i zaangażowaniu zyskała silną pozycję na rynku systemów kominowych. Wszystkie produkty oferowane przez firmę posiadają niemiecki Certyfikat DQS GmbH poświadczający, że przedsiębiorstwo wdrożyło System Zarządzania Jakością w zakresie produkcji i sprzedaży systemów kominowych, systemów powietrzno-spalinowych, wentylacyjnych oraz instalacji odprowadzania spalin, wyrobów ceramicznych i techniki uszczelniania.  

KontaktJak dojechać