Okpol SP. z.o.o.

ul. Topolowa 24
49-318 Skarbimierz-Osiedle
woj. opolskie
 

O firmie

Historia

Firma Okpol powstała w 1991 roku i wyspecjalizowała się w produkcji i sprzedaży okien do poddaszy wraz z akcesoriami do wyłazów kominiarskich. Przez ponad 20 lat firma zwiększyła skalę swej działalności, sukcesywnie wchodząc na rynki zagraniczne - m.in. Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Rosji, Czech. Oferując szeroką sieć produktów, zyskała miano lidera w branży okiennej, jednak mimo spektakularnego sukcesu, kapitał zakładowy firmy  w dalszym ciągu jest wyłącznie polski, ponieważ tradycja i zaufanie klientów jest priorytetem Okpolu. 

Oferta:

  • okna energooszczędne: uchylno-przesuwne, obrotowe, wyłazowe wysokoosiowe
  • okna kolankowe
  • kołnierze uszczelniające
  • wyłazy dachowe
  • schody strychowe
  • akcesoria okienne: zewnętrzne, wewnętrzne, elektryczne

Cele firmy

Mottem przewodnim firmy jest "Tradycja, Doświadczenie i Postęp", dlatego Okpol łączy ze sobą wieloletnie doświadczenie i chęć wyznaczania nowych trendów w branży stolarki okiennej. Innowacyjność w oparciu o doskonałe zaplecze technicznie, pozwala firmie zdobywać nowe rynki i zachować pozycję lidera. Okpol wychodzi naprzeciw współczesnym oczekiwaniom swoich klientów, dlatego w ofercie firmy wkrótce znajdzie się sprzedaż online.

Osiągnięcia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma uzyskała brązowe godło w konkursie "Laur Klienta 2009" w kategorii okna dachowe. W 2010 roku Okpol otrzymał godło Europejski Standard jakości EU. W roku 2012 firma została uhonorowana nagrodą "Lider Nowych Technologii" za wcielanie w życie innowacyjnych rozwiązań, takich jak okno do poddaszy z szybą samoczyszczącą.

Poza wyróżnieniami związanymi z zagadnieniami czysto technicznymi, firma odznacza się nienagannym i rzetelnym podejściem do klientów i swoich kontrahentów, uzyskując Certyfikat Wiarygodnej firmy i Złoty Certyfikat Rzetelnej firmy 2012.

Galeria zdjęć

Aranżacja pomieszczenia z wykorzystaniem stolarki okiennej Okpol.
Aranżacja pomieszczenia z wykorzystaniem stolarki okiennej Okpol.
Okno uchylno-przesuwne z PVC IGK 078 I5.
Stolarka obrotowa drewniana ISO 093 I9.
Okna kolankowe (fasadowe) Z PVC.
Stolarka okienna wyłazowa wysoko osiowa z drewna ON+R3.
Wyłaz dachowy WVD 80x80.
Elektryczny sterownik łańcuchowy do stolarki okiennej.
Markiza zewnętrzna AMZ/AMW.
Okna dachowe.
Okna dachowe importowane do Szwecji.
Okna do poddaszy.
Roleta okienna zewnętrzna.

KontaktJak dojechać