Urzędowski Dystrybucja Sp. z o.o.

ul. Kolarska 12B
53-013 Wrocław
woj. dolnośląskie
 

O firmie

Historia

Firma Urzędowski istnieje na rynku polskim od 1989 roku i jest liderem w branży stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce. Poza wyrobem drzwi i okien, producent zajmuje się również wytwarzaniem parapetów drewnianych między innymi z mahoniu, meranti i dębu. Fabryka firmy znajduje się w Ziębicach w województwie dolnośląskim i zatrudnia 250 osób. Od ponad 20 lat Urzędowski wyznacza nowe trendy i kierunki w branży stolarki drewnianej.

Cele

Głównym celem przedsiębiorstwa stało się skuteczne łączenie ze sobą walorów estetycznych danego wyrobu z najwyższą jakością, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Aby wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku, firma poszerzyła swą dotychczasowa ofertę opartą na produktach drewnianych o nowe rodzaje surowców do produkcji, przy współpracy z niemiecka firmą Brugmann/Salamander. Dzięki doświadczonemu zespołowi przedsiębiorstwo tworzy innowacyjne projekty, które w większości zgłoszone są do Urzędu Patentowego RP, po to, by zawsze być krok przed konkurencją.


Oferta

  • okna: drewniane (Optimum, Galux), PCV (bluEvolition, Innova Arte), drewniano-aluminiowe (Optimum Alu)
  • drzwi: wewnętrzne (Master), zewnętrzne (Premium, Płytowe), tarasowe
  • akcesoria stolarki okiennej i drzwiowej: klamki, ościeżnice, parapety, zamki, zawiasy

Osiągnięcia

Dzięki skutecznym i przemyślanym inwestycjom w najnowszą technologię i rozbudowę parków maszynowych, firma zaczęła podbijać zagraniczne rynki. Produkty sygnowane logo Urzędowski zagościły w takich krajach jak: Czechy, Niemcy, Węgry, Rosja, Słowacja, Hiszpania czy Szwecja. Stolarka okienna i drzwiowa Urzędowski objęta jest wieloletnią gwarancją, a wszystkie produkty oznaczone są znakiem CE, co równoznaczne jest z pełnym profesjonalizmem i dbałością o swoich klientów. Wartym podkreślenia jest fakt, że firma posiada certyfikat ISO 9001:2008, poprzez który zobowiązuje się do ciągłego doskonalenia i ulepszania swoich produktów.

Galeria zdjęć

Stolarka okienna wykorzystana do zabudowy wielorodzinnej.
Stolarka okienna wykorzystana do zabudowy wielorodzinnej.
Stolarka okienna wykorzystana do zabudowy wielorodzinnej.
Stolarka okienna wykorzystana do zabudowy jednorodzinnej.
Przekrój plastikowego okna bluEvolutnion.
Przekrój okna drewnianego Galux.
Przekrój okna drewniano-aluminiowego Optimum Alu.
Stolarka okienna drewniana wykorzystana do zabudowy jednorodzinnej,
Stolarka okienna drewniana wykorzystana do zabudowy jednorodzinnej.
Stolarka okienna wykorzystana do zabudowy jednorodzinnej.
Stolarka okienna wykorzystana do zabudowy jednorodzinnej.

KontaktJak dojechać