F.H.U. Ad-Bud Tajchman Adam

ul. 3. Maja 97
37-700 Przemyśl
woj. podkarpackie
 

O firmie

Historia

Firma Ad-Bud działa od 1999 roku i jest czołowym dostawcą kompleksowej oferty w zakresie sprzedaży i montażu stolarki otworowej w regionie. Działalność firmy prowadzona jest w oparciu o polskie produkty, znanych i cenionych producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Oferta firmy skierowana jest do użytkowników indywidualnych i komercyjnych oraz do instytucji państwowych, zakładów przemysłowych jak również do przedstawicieli rynku nieruchomości. Pracownicy przedsiębiorstwa uczestniczą w licznych szkoleniach branżowych, poszerzając wiedzę z zakresu oferowanych produktów. Ad-Bud uzyskał także liczne nagrody i certyfikaty poświadczające najwyższą jakość świadczonych usług.

Cele

Misją firmy jest dostarczenie produktów wyłącznie najwyższej jakości, pasujących do każdego wnętrza, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Ad-Bud pragnie nawiązywać nowe kontakty handlowe oraz zacieśniać współpracę z najlepszymi producentami stolarki okiennej i drzwiowej w kraju. Poza tym firma stara się podążać za zmieniającymi się trendami i szybko reagować na potrzeby rynku.

Oferta

  • okna: PVC, drewniane, dachowe, antywłamaniowe, energooszczędne, nietypowe
  • drzwi: wewnętrzne, zewnętrzne, stalowe, drewniane, szklane, PVC, aluminiowe, harmonijkowe, rozsuwane
  • bramy garażowe: uchylne, segmentowe, rolowane, rozwierne, automatyka do bram
  • parapety wewnętrzne: z konglomeratu marmurowego, drewnopodobne, lakierowane
  • rolety zewnętrzne

Osiągnięcia

Ad-Bud jest zdobywcą wielu nagród i certyfikatów, który od początku swojego istnienia cieszy się uznaniem klientów, a także partnerów biznesowych. Przedsiębiorstwo posiada na swoim koncie między innymi tytuły Lidera Rynku i Solidnej Firmy, otrzymane w 2008 i 2009 roku. Poza tym firma została nagrodzona Złotym Laurem Klienta 2009 oraz zdobyła wyróżnienie w rankingu Diamenty miesięcznika Forbes. W 2010 roku Ad-Bud został uznany Jakością Roku oraz otrzymał tytuł Gazeli Biznesu, przyznawany przez Puls Biznesu. Firma posiada również Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny.

Galeria zdjęć

Stolarka drzwiowa i okienna - przeszklona.
Stolarka drzwiowa i okienna - przeszklona.
Stolarka drzwiowa - przemysłowa.
Stolarka okienna - duże profile PVC.
Drewniana stolarka okienna zastosowana w budownictwie jednorodzinnym.
Stolarka okienna i drzwiowa PVC - dom jednorodzinny.
Profile okienna PVC.
Stolarka okienna i rolety zewnętrzne - kolor zielony.
Drewniane drzwi zewnętrzne i rolowana brama garażowa.
Wewnętrzne rolety okienne.
Okna dachowe zamontowane przez firmę.

KontaktJak dojechać