Lechma Lech Piasny

ul. Strzeszyńska 30
60-479 Poznań
woj. wielkopolskie
 

O firmie

Historia

Firma Lechma istnieje od 1989 roku i jest wiodącym polskim producentem szerokiej gamy powietrznych wkładów kominkowych oraz kominków z płaszczem wodnym. W ofercie firmy znajdują się również stalowe wkłady kominowe z blachy żaro- i kwasoodpornej oraz wszelkie niezbędne akcesoria potrzebne do bezpiecznej i fachowej instalacji urządzeń. Produkty firmy są znane w całej Polsce, na terenie Unii Europejskiej, w krajach Europy Wschodniej oraz w Skandynawii. Producent oferuje kominki charakteryzujące się zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym designem, pozwalającym tworzyć niebanalne aranżacje wnętrz, odpowiadające oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Cele

Misją firmy jest zdobycie pozycji lidera w branży grzewczej, poprzez produkcję najwyższej klasy kominków i akcesoriów kominkowych. Aby osiągnąć zamierzone cele, Lechma stale poszerza i doskonali swoją ofertę, ulepszając procesy produkcji, inwestując w wyposażenie techniczne oraz wdrażając systemy zarządzania jakością. W trosce o komfort klientów producent opiera swe działania na szkoleniu kadry pracowniczej oraz na monitorowaniu poziomu zadowolenia konsumentów z jakości świadczonych usług i produktów.

Oferta

  • kominki z płaszczem wodnym
  • kominki powietrzne
  • kolektory słoneczne
  • kominki na pellet
  • wkłady kominkowe
  • piece żeliwne
  • obudowy portalowe
  • akcesoria

Osiągnięcia

Firma, dzięki zaangażowaniu, dbałości o szczegóły oraz pełnemu profesjonalizmowi, zyskała zaufanie klientów i kontrahentów nie tylko w Polsce, lecz również w wielu krajach Unii Europejskiej. Światowa renoma Lechma jest efektem wieloletniego doświadczenia i najwyższej jakości oferowanych towarów, co z kolei przekłada się na liczne nagrody i dowody uznania. W 2002 roku firma otrzymała nagrodę Termo w kategorii Najlepszy Wyrób i Technologia - Termokominek PL 150. Rok później Polexport 2003 uhonorował producenta Dyplomem Jaćwingów za produkcję kominka z płaszczem wodnym. W 2003 roku Lechma zdobyła Dyplom Wstęgi Niemna za innowacyjność i nowoczesne technologie.

Galeria zdjęć

Obudowa portalowa do wkładów kominkowych.
Obudowa portalowa do wkładów kominkowych.
Obudowa portalowa wkładów kominkowych.
Kominek powietrzny - Pryzma Jednolita.
Kominek z płaszczem wodnym - Exclusive SBD.
Kominek z płaszczem wodnym - Pryzma Jednolita.
Kominki z płaszczem wodnym - Flat.
Kominek z płaszczem wodnym - Eco SP.
Kominek z płaszczem wodnym - Tower Duo.
Kolektor słoneczny - Solar Tinox.
Kominek z płaszczem wodnym - Standard Lux.

KontaktJak dojechać