Ewel-Bud Sławomir Pitura

ul. Osiedlowa 46
39-300 Mielec
woj. podkarpackie
 

O firmie

Profil

Po latach zapomnienia budownictwo drewniane wraca w Polsce do łask. Jak się okazało, drewniane domy stają się coraz bardziej popularne, nie tyko stare, odrestaurowane ale także nowe, budowane od podstaw. W Europie Zachodniej trend ten jest obecny od kilkudziesięciu lat. Pierwowzorem nowoczesnych domów drewnianych były te stawiane w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, już ponad 100 lat temu. Miały one charakterystyczna konstrukcję szkieletową, którą przeniesiono do Europy. Fakt, że domy te doskonale sprawdzały się w surowym klimacie północnej Ameryki sprawił, że ich możliwości cieplne są na prawdę imponujące. Okazały się one znacznie lepsze niż w przypadku budownictwa murowanego. Dalsze badania nad konstrukcją szkieletową pozwoliły stwierdzić, że jest ona bardzo stabilna, a wypełnienie jej odpowiednim materiałem termoizolacyjnym powoduje, że dom staje się energooszczędny i spełnia najwyższe normy przenikalności cieplnej. W ostatnich latach na polskim rynku pojawiło się wiele firm świadczących usługi z zakresu budownictwa drewnianego. Jedną z nich jest działający na terenie całego kraju Ewel-Bud. To sprawdzony i rzetelny wykonawca konstrukcji w systemie kanadyjskim, którego domy stoją już w niemal każdym zakątku Polski.

Cele

Dla Ewel-Budu najważniejszy jest klient, ponieważ to on ma się czuć dobrze w swoim domu. Dlatego przedsiębiorstwo stawia na najwyższą jakość, zarówno pod względem technicznym i materiałowym jak i obsługi konsumenta. Firma oferuje wszechstronne doradztwo na każdym etapie budowy. Dzięki zatrudnieniu doświadczonych pracowników może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta

  • domy drewniane w konstrukcji szkieletowej

Osiągnięcia

W czasie swojej działalności na rynku Ewel-Bud stał się znanym i polecanym wykonawcą kanadyjskich domów drewnianych. Oferta przedsiębiorstwa znalazła uznanie wśród wymagających klientów, ceniących profesjonalizm i fachowość usług. Wykonane przez firmę domy cieszą się opinią ciepłych, funkcjonalnych i solidnych.

Galeria zdjęć

Etap budowy szkieletowego domu jednorodzinnego.
Etap budowy szkieletowego domu jednorodzinnego.
Szkieletowa konstrukcja domu jednorodzinnego.
Wnętrze domu budowanego w technologii szkieletowej.
Gotowy dom jednorodzinny zbudowany w technologii kanadyjskiej.
Konstrukcja szkieletowa domu jednorodzinnego.
Dom jednorodzinny wznoszony w konstrukcji szkieletowej.
Szkieletowa konstrukcja domu, drewniana więźba dachowa.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Realizacja inwestycji przeprowadzona przez firmę Ewel-Bud.
Dom jednorodzinny zbudowany w technologii kanadyjskiej.

KontaktJak dojechać