Hortus Michał Lewandowski Sp. z .o.o

ul. Górzyskowo 2A
85-157 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
 

O firmie

Profil

Firma Hortus to uznany gracz w branży budownictwa z materiałów prefabrykowanych. Łączy doświadczenia niemieckie i polskie, gdyż wielu jej pracowników zdobywało doświadczenie właśnie za naszymi zachodnimi granicami, gdzie trendy budownictwa ekologicznego i energooszczędnego dotarły wcześniej. Dziś to polski rynek uważany jest za najbardziej rozwojowy w Europie. Hortus wyspecjalizował się w tworzeniu domów z prefabrykatów. Są one ciepłe, trwałe, a przede wszystkim bardzo szybkie w budowie. Ich elementy powstają bowiem z fabrykach, a na placu budowy składa się je jedynie w całość. Przedsiębiorstwo oferuje trzy rodzaje domów prefabrykowanych: szkieletowe, z muru pruskiego oraz keramzytobetonu. Wszystkie one uważane są za bardzo dobrą alternatywę w stosunku do budownictwa murowanego, przede wszystkim ze względu na swoją izolacyjność cieplną. Usługi świadczone przez Hortus są proekologiczne i odpowiadają na potrzeby nowoczesnego inwestora.

Cele

Hortus stawia sobie za cel budowę domów, które dają klientom komfort oraz pozostają w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Stąd też wprowadza do swojej oferty nowinki technologiczne z dziedziny energooszczędności oraz nowoczesnej termoizolacji. Zadowolenie klientów wiąże się też z odpowiednią jakością usług. Gwarantuje ją profesjonalna kadra, która zdobywała doświadczenie zarówno w Niemczech jak i w Polsce. Ciągłe doskonalenie usług oraz wysokiej jakości materiały stosowane w produkcji elementów domów sprawiają, że Hortus wszedł do grona liderów branży budownictwa energooszczędnego.

Oferta

  • domy energooszczędne
  • domy z materiałów prefabrykowanych: szkieletowe, o konstrukcji muru pruskiego, keramzytobetonowe
  • wykończenia domów „pod klucz”

Osiągnięcia

W ciągu swojej działalności Hortus wykonał już ponad 600 realizacji domów w Polsce, Niemczech, Norwegii i na Litwie. Świadczy to o wysokiej jakości jego usług, gdyż szczególnie w Skandynawii rynek budownictwa ekologicznego jest bardzo konkurencyjny. Wśród dokonań firmy znaleźć można zarówno tradycyjne domy jednorodzinne, jak i budynki nowoczesne oraz usługowe. O zadowoleniu klientów daje obraz długa lista wystawianych referencji oraz listów polecających. Wszystkie one są dla przedsiębiorstwa dowodem uznania oraz zachętą do dalszej pracy. Warto wspomnieć, że wszystkie etapy budowy domów Hortus podlegają kontroli i otrzymują stosowne certyfikaty jakościowe, w tym także z dziedziny energooszczędności.

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom energooszczędny zbudowany przez firmę Hortus.
Budynek jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom parterowy z poddaszem użytkowym.
Dom jednorodzinny z deskami elewacyjnymi.
Ukończony domek jednorodzinny.
Dom zbudowany przez firmę.
Niewielki domek parterowy z poddaszem użytkowym.
Dom jednorodzinny z kolumnami przy głównym wejściu.
Ukończona realizacja firmy - dom jednorodzinny.
Niewielki domek jednorodzinny.
Domek parterowy z poddaszem użytkowym.

KontaktJak dojechać