Galeco Sp. z o.o.

ul. Uśmiechu 1
32-083 Balice
woj. małopolskie
 

O firmie

Historia

Firma Galeco powstała w 1996 roku i jest jednym z podmiotów działających w grupie biznesowej Galeco Rainwater Technology. Oferta przedsiębiorstwa ukierunkowana jest na projektowanie, produkcję i dystrybucję systemów odprowadzania wody deszczowej. Pierwotnie działalność firmy opierała się na sprowadzaniu i dystrybucji gotowych systemów rynnowych PVC. Z biegiem lat przedsiębiorstwo podjęło własną produkcję rynien pod marką Galeco. Obecnie przed wprowadzaniem nowego asortymentu firma prowadzi szczegółowe badania marketingowe i testy konsumenckie, po to by produkty odpowiadały zapotrzebowaniu rynku i wyróżniały się na tle konkurencji. Działania te ukierunkowane są na osiągnięcie stabilnej pozycji w czołówce krajowych producentów systemów rynnowych.

Cele

Celem firmy jest świadczenia kompleksowej obsługi klienta i zatrudnianie pracowników którzy, będą służyli pomocą i fachową wiedzą w wyborze optymalnych rozwiązań. Przedsiębiorstwo działa w zgodzie z zasadami etyki i najwyższymi standardami jakości. Ciągły rozwój i udoskonalanie technologii produkcji to priorytety firmy.

Oferta

Firma specjalizuje się w produkcji systemów rynnowych Galeco PVC, Galeco Stal, Galeco Luxocynk oraz systemu bezokapowego. Nowością w asortymencie przedsiębiorstwa jest podsufitka typu siding Galeco Decor, która przeznaczona jest do zabudowy okapu dachu na zewnątrz budynku.

Osiągnięcia

Galeco zdobyło zaufanie klientów i kontrahentów, czego odzwierciedleniem są nagrody przyznawane przez branżowe media oraz niezależne organizacje działające na rzecz rozwoju polskich przedsiębiorstw. Firma posiada certyfikat jakości ISO 9001:2000, który reguluje zakres projektowania, rozwoju oraz dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej. W 2005 roku spółka otrzymała Brązowy Laur Konsumenta i tytuł Euromarki. Ponadto Galeco kilkakrotnie zdobywało tytuł: Firmy Przyjaznej Klientowi, Złoty Laur Konsumenta, Srebrnego Orła Polskiego Budownictwa oraz tytuł Budowlanej Firmy Roku. Wśród wyróżnień należy wymienić pojawienie się spółki w rankingu Pulsu Biznesu oraz otrzymanie certyfikatu Solidnej Firmy i tytułu Przedsiębiorstwa Fair Play.  

Słowa kluczowe

Więcej o nas

 • Z wizytą w Galeco
  Wizyty Klientów Galeco w siedzibie głównej w Balicach stały się już coroczną tradycją. Od kilku lat w okresie jesiennym i wiosennym Galeco gości u siebie przedstawicieli hurtowni i firm budowlanych z różnych regionów Polski.
 • Czwarty Złoty Laur Klienta dla Galeco
  W branży budowlanej, jak w każdej innej, na nic zdadzą się najbardziej przemyślane kampanie reklamowe oraz marketingowe, jeżeli w ślad za nimi nie idzie wysoka jakość produktów i usług. Dzisiejszy klient staje się coraz bardziej wymagający. Tym bardziej, jeżeli wydaje duże pieniądze, a w tym segmencie gospodarki to standard.
 • Galeco: Jakość Roku 2012
  Dzisiejszy rynek artykułów budowlanych jest bardzo konkurencyjny. Wciąż wchodzą nań nowe firmy, a dotychczas istniejące wypuszczają kolejne serie produktów. W tym gąszczu klienci mogą czuć się zagubieni.
 • Nowy system rynnowy: Tytan – Cynk
  Galeco to jeden z liderów wśród producentów rynien i systemów rynnowych w Polsce. Obecny na rynku od wielu lat jest rozpoznawany przez klientów oraz doceniany przez fachowców. Każdego roku nagradzany jest wieloma tytułami oraz wyróżnieniami, które podkreślają jakość jego wyrobów oraz znaczenie marki na rynku.
 • Produkt Przyjazny dla Mojego Domu 2013
  Każdego roku na rynek budowlany w Polsce trafiają tysiące nowych produktów. To z jednej strony doskonała wiadomość dla konsumentów, którzy zyskują większe możliwości wyboru, z drugiej zaś prawdziwe przekleństwo. Nie każdy bowiem jest ekspertem i potrafi na pierwszy rzut oka stwierdzić, czy dany produkt będzie dobry czy też nie.
 • Galeco: Rynkowy Lider Innowacji
  Budownictwo to dziś jeden z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki. Wprowadza się tu nowoczesne technologie oraz rozwiązania techniczne, które z jednej strony sprawiają, że użytkowanie budynków staje się prostsze, z drugiej zaś sam proces ich budowy ulega przyspieszeniu.

Galeria zdjęć

System rynien.
System rynien.
Podsufitka dachowa.
Podsufitka dachowa.
Siedziba firmy.
Produkcja rynien w zakładzie firmy.
Zakład firmy - taśma produkcyjna.
Park maszynowy w zakładzie produkcyjny.
Maszyny w zakładzie produkcyjnym.
Park maszynowy firmy Galeco.
Nowoczesny park maszynowy w zakładzie produkcyjnym.

KontaktJak dojechać