Anwis Polska Sp. z o.o.

ul. Smocza 16/18
87-800 Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie
 

O firmie

Historia

Firma Anwis powstała w 1979 roku i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych w tym pionowe, poziome, rolowane i plisowane. Ponadto firma, jako producent komponentów do przesłon okiennych, oferuje szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych, aluminium, stali i drewna.

Cele

Misją firmy jest produkcja towarów najwyższej jakości, które w spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Aby w pełni realizować to założenie, Anwis nieustannie rozwija przedsiębiorstwo, stale inwestując w rozwój technologiczny. Nowoczesny, zautomatyzowany park maszynowy oraz ścisłe kontrolowanie każdego etapu produkcji, przekładają się na tworzenie najwyższej klasy towarów. Dbałość o funkcjonalność, wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów a także realizacja indywidualnych zamówień są wizytówką firmy. Przedsiębiorstwo przykłada dużą wagę do podtrzymania pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi oraz dąży do pozyskiwania nowych kontrahentów. Obecnie marka Anwis eksportuje swoje produkty do 42 państw na całym świecie.

Oferta

 • żaluzje: plisowane, poziome, pionowe, fasadowe
 • rolety materiałowe
 • maty i zasłony
 • rolety: zewnętrzne, zewnętrzne naokienne, zewnętrze podtynkowe
 • moskitiery

Osiągnięcia

Firma przez ponad 30 lat działalności w branży wypracowała sobie pozycję lidera w produkcji osłon przeciwsłonecznych. Wszystkie produkty oferowane przez Anwis odznaczają się najwyższą jakością oraz posiadają Certyfikat ISO 2001:2008 i wymagane atesty higieniczne. W 2006 roku przedsiębiorstwo otrzymało tytuł Lidera Rynku Stolarki, przyznany jej przez Związek Polskie Okna i Drzwi. W 2009 roku firma została wyróżniona tytułem Złota Jakość roku za produkcję zespołów napędowo-planetarnych przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Biznes Raport. Najnowszym osiągnięciem Anwis jest Certyfikat Jakość Roku 2013 Złoto.

Więcej o nas

 • Oryginalne przesłony okienne Anwis
  Przesłony okienne Anwis wyróżniają się trwałością i nowoczesnym wzornictwem. Do ich wykonania wykorzystywane są tkaniny wysokiej jakości i opatentowane rozwiązania, a każdy etap produkcji podlega kontroli. Producent podpowiada, jak sprawdzić, czy dany produkt jest oryginalny.
 • Plisa Anwis system wielu możliwości
  Żaluzje plisowane, nazywane potocznie plisami, zyskują coraz większe grono zwolenników. Nie bez powodu, to jedne z najnowszych i najciekawszych osłon przeciwsłonecznych dostępnych na rynku.
 • Anwis Budowlaną Marką Roku 2015
  Podczas uroczystej gali 26 czerwca 2015 roku poznaliśmy zwycięzców niezależnego Rankingu Budowlana Marka Roku 2015, dotyczącego materiałów budowlanych, które cieszą się największym zaufaniem wykonawców.
 • Anwis znalazł sposób na kryzys gospodarczy
  W dobie recesji większość firm przestało inwestować. By ratować działalność zaczęto ciąć koszty i niestety przez to wiele osób straciło pracę. Włocławski producent osłon okiennych nie dał się wciągnąć w wir kryzysu, idąc pod prąd uruchomił zupełnie inną strategię niż konkurencja.
 • Anwis posiada roletowy park maszynowy
  Producent z Włocławka zaprezentował unikalny na skalę krajowa park maszynowy do produkcji rolet zewnętrznych. Tu powstają nowatorskie projekty i realizacje cieszące się uznaniem na całym świecie.
 • Anwis od 30 lat trzyma poziom
  Sekret prowadzenia przedsiębiorstwa zdradza Antoni Wiśniewski, zadowolony biznesmen, który od 1979 roku zbierał doświadczenie w prowadzeniu owocnego biznesu. W dobie kryzysu firma Anwis jest przykładem stosowania dobrych praktyk.
 • Dobra strategia kluczem do sukcesu Answis
  Czołowy producent osłon okiennych podbił rynki europejskie. Swoją mocną pozycję stworzył dzięki ciężkiej pracy zespołów złożonych z samych profesjonalistów. Prezes firmy, Antoni Wiśniewski chętnie zdradza sposoby na osiągnięcie zamierzonego celu.
 • Anwis Jakością Roku!
  Producent z Włocławka od ponad 30 lat świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu tworzenia osłon okiennych. Ceniony przez kontrahentów oraz odbiorców zyskuje coraz to większe uznanie w branży poprzez wygrywanie rankingów i zdobywanie liczących się w branży tytułów.
 • Anwis wyznacza standardy rynkowe
  Już po raz drugi włocławska firma Anwis otrzymała nominację do tytułu Jakość Roku. To wyróżnienie, które podkreśla jej czołową pozycję na rynku rolet i przesłon okiennych. Notujące ciągły wzrost sprzedaży przedsiębiorstwo wciąż się rozwija i doskonali swój proces produkcyjny.
 • Anwis ze znakiem CE
  Działająca na rynku przesłon okiennych włocławska firma Anwis jako jedna z pierwszych w Polsce wdrożyła kompleksowy system kontroli jakości, który pozwala na oznaczanie produktów europejskim znakiem CE. To certyfikat dający możliwość bezpośredniej sprzedaży gotowych produktów na rynku Unii Europejskiej. Jest to ogromne wyróżnienie dla polskiego producenta, który tym samym zyskał możliwość swobodnego rozwoju i ekspansji zagranicznej w Europie.
 • Anwis na Home Decor
  Odbywające się w Poznaniu Targi Home Decor to jedno z najważniejszych dla polskiej branży budowlanej miejsc spotkań. Mają tu miejsce premiery produktów najważniejszych rynkowych graczy, nawiązywane są liczne kontakty handlowe. To także okazja dla klientów, by zapoznać się z najnowszymi trendami w branży oraz znaleźć najlepsze dla siebie rozwiązanie.
 • Anwis na targach w Stuttgarcie
  Włocławska firma Anwis to jeden z liderów rynku żaluzji i przesłon w Polsce. Z tego względu nie mogło jej zabraknąć na zaliczanych do najważniejszych wydarzeń dla tej branży na Starym Kontynencie Międzynarodowych Targach Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie. Znalazła się wśród wystawców z całego świata, którzy prezentowali swoje najnowsze osiągnięcia.
 • Anwis: Nowoczesny lider
  W dobie stagnacji gospodarczej strategia firmy musi być przygotowywana nadzwyczaj dokładnie. Zgodnie z hasłem „Inwestować w kryzysie, sprzedawać przy dobrej koniunkturze” Anwis, jeden z liderów na rynku przesłon okiennych, unowocześnia proces produkcyjny oraz inwestuje w rozwój swoich produktów.

Galeria zdjęć

Aranżacja żaluzji w nowoczesnym stylu
Aranżacja żaluzji w nowoczesnym stylu
Drewniane żaluzje na drzwi i okna
Wewnętrzne żaluzje z drewna na drzwi i okna
Zewnętrzne zielone rolety antywłamaniowe
Zewnętrzne rolety przeciwwłamaniowe
Stylowa roleta okienna
Anwis - producent przesłon okiennych
Wielokolorowe rolety pionowe
Zewnętrzne przesłony okienne
Żaluzje na okna o nietypowym kształcie
System zewnętrznych rolet do domu jednorodzinnego
Nastrojowe żaluzje wewnętrzne
Nastrojowe żaluzje wewnętrzne
System sterowania przesłonami okiennymi
Wielkopowierzchniowe rolety antywłamaniowe
Żaluzje z ciemnego drewna
Rolety chronią przed słońcem ale nadają jasność
Drewniane żaluzje na okna i drzwi
Rolety okienne
Ciekawy design żaluzji drewnianych
Tradycyjne żaluzje wewnętrzne
Żaluzje z dużymi listwami
Roleta garażowa
Rolety zewnętrzne w kolorze ciemnego drewna
Dwustopniowy system rolet
Żaluzje na półokrągłym oknie
Białe rolety pionowe
Wielokolorowe rolety okienne
Półprzezroczyste rolety okienne
Tradycyjna przesłona okienna
Wielokolorowe rolety pionowe
Okienne rolety antywłamaniowe
Żaluzje drewniane
Stylowe żaluzje drewniane
Kolorowa roleta
Żaluzje z dużymi listwami
Roleta komponująca się z drewnianym oknem
Rolety z nowoczesnymi wzorami
Rolety okienne w paski
Rolety pionowe na ścianie o nietypowym kształcie
Fioletowe żaluzje drzwiowe
Jasne rolety okienne
Jasne pionowe rolety
Nowoczesny system zwijania żaluzji
Tradycyjne żaluzje okienne
Żaluzje okienne w stylowym kolorze
Różne systemy przesłon okiennych
Pionowe rolety o szerokich listwach
Przesuwane pionowe rolety o szerokich listwach
Drewniane żaluzje
Żaluzje okienne w ciemnym kolorze
Żaluzje na oknie o nietypowym rozmiarze
Żaluzje okienne nadające stylowy wystrój
Zastosowanie żaluzji w biurze
Zewnętrzne żaluzje okienne
Zewnętrzne żaluzje wielkopowierzchniowe
Żaluzje okienne w tradycyjnym stylu
Roleta na oknie połaciowym
Żaluzje mogą być zwijane z dwóch stron
Szczelna roleta drzwiowa
Stylowe, drewniane żaluzje
Drewniane żaluzje kuchenne
Zewnętrzne rolety antywłamaniowe
Zewnętrzne rolety antywłamaniowe
Rolety nadające wystrojowi nowoczesny styl
Montaż zewnętrznych rolet antywłamaniowych
Dwustronnie ściągane rolety okienne
Rolety pasujące do drewnianych okien
Dwustronnie ściągane rolety okienne
Stylowe rolety okienne
Kolorowa roleta okienna
Żaluzje okienne w tradycyjnym stylu
Żaluzje okienne
Rolety okienne przyozdobione wzorkami
Roleta okienna w nowoczesnym stylu
System przesłon okiennych
Białe żaluzje o dużych listwach
Rolety okienne nadające wystrojowi nowoczesności
Rolety pionowe mogą służyć za ściankę działową
System obsługi żaluzji
Stylowe żaluzje okienne z drewna
Żaluzje mogą być wykonane z drewnianych elementów
System żaluzji z drewna

KontaktJak dojechać