Zehnder Polska Sp. z o.o.

ul. Kurpiów 14a
52-214 Wrocław
woj. dolnośląskie
 

O firmie

Historia

Firma Zehnder Polska powstała w 2002 roku i jest spółką córką grupy Zehnder Group ze Szwajcarii. Grupa Zehnder jest obecna na całym świecie i pozostaje europejskim liderem na rynku grzejników dekoracyjnych i łazienkowych. Zehnder jest dostawcą kompletnych systemów do ogrzewania, chłodzenia i dostarczania świeżego powietrza. Efektywne i innowacyjne systemy obejmują takie zakresy jak rozprowadzanie świeżego powietrza - Zehnder Onfloor, grzejnik dekoracyjny elektryczny do suszenia tkanin - Villeroy & Boch by Zehnder Planus oraz odnowioną płytę promieniującą do ogrzewania obiektów wielkokubaturowych ZBN.

Cele

Postęp i reagowanie na potrzeby rynku to nieodłączne elementy kształtujące rozwój i stanowiące o sile firmy. Grupa Zehnder stała się przedsiębiorstwem aktywnym na światowych rynkach i wiodącym w segmencie produkcji grzejników. W latach 90-tych minionego stulecia dokonano konsolidacji różnorodnych przedsiębiorstw, co w sposób klarowny wytyczyło kluczowy kierunek rozwoju biznesu, jakim jest produkcja grzejników. Wizja ta, w połączeniu z konsekwentnym rozwojem oferty, zaowocowała umocnieniem pozycji firmy na rynku. Zehnder dysponuje najlepiej wykwalifikowanym personelem, gotowym do udzielenia wszelkich porad i instrukcji. Zespół handlowy jest wyposażony w najnowocześniejsze środki przekazu informacji, rozwijane długoterminowo w ramach międzynarodowych projektów. Ponadto zakłady firmy działają w zgodzie z zaawansowanym technologicznie systemem produkcji. Przedsiębiorstwo stale inwestuje w najnowocześniejsze parki maszynowe oraz w rozwój technologii.

Oferta

  • grzejniki łazienkowe: standardowe, dekoracyjne
  • grzejniki pokojowe: o konstrukcji elementowej, konwektory, ściany grzewcze, grzejniki z siedziskiem
  • grzejniki kanałowe
  • rozwiązania specjalne: konstrukcje kątowe, wyginane w łuki, ścięte krawędzie, poręcze i barierki, ścianki działowe
  • promienniki grzewcze
  • promienniki chłodzące
  • nagrzewnice

Osiągnięcia

Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu zyskała zaufanie klientów i kontrahentów na całym świecie. Producent nastawiony jest na jakość i ochronę środowiska. Wszystkie zakłady posiadają certyfikaty ISO 9000. Firma używa najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i innych sposobów, które ograniczają do minimum ryzyko niekorzystnego wpływu na środowisko. Tę dbałość o stan środowiska naturalnego potwierdzają pomyślnie ukończone audyty zgodne ze standardami ISO 14001.

Galeria zdjęć

Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy.
Grzejnik łazienkowy AB - drabinka.
Grzejnik pokojowy Charleston - rurkowy.
Grzejnik pokojowy Charleston - rurkowy.
Grzejnik pokojowy Charleston - rurkowy.
Grzejnik pokojowy Bank-Radiator - poziomy.
Grzejnik pokojowy Bank-Radiator - poziomy.
Ściany grzewcze Noumea - płaskie panele stalowe.
Ściany grzewcze Noumea - płaskie panele stalowe.
Grzejnik kanałowy Terraline.
Grzejnik kanałowy Terraline.
Grzejnik kanałowy Terraline.
Grzejnik łazienkowy Metropolitan.

KontaktJak dojechać