Składy Vox sp. z o.o. S.K.A.

ul. Gnieźnieńska 28
62-006 Janikowo
woj. wielkopolskie
 

O firmie

Historia

Firma Vox działa od 17 lat i jest największym dystrybutorem materiałów budowlanych w branży wykończeniowej w Polsce. Ponad 60 oddziałów na terenie całego kraju oraz obiekty handlowe z powierzchnią sięgającą blisko 1000 m2, dają możliwość prezentacji szerokiego asortymentu drzwi, podłóg i paneli. W trosce o klientów we wszystkich punktach handlowych firmy istnieje możliwość skorzystania z usług montażu, systemu ratalnego i dowozu towaru. Vox ściśle współpracuje z blisko 200 certyfikowanymi firmami specjalizującymi się w produkcji materiałów wykończeniowych, zrzeszonych pod wspólnym szyldem Serwis Vox, w skład którego wchodzą między innymi: Gerda, Pol-Skone, Dre, Classen, Invado czy Interdoor.

Cele

Vox pragnie propagować różnorodność i przystępność oferowanych produktów. Jako firma handlowa stara się dostarczać swoim klientom towary wielu znanych marek, stale poszerzając ofertę o nowe produkty. Celem Vox jest zapewnienie maksymalnego komfortu klientów, dlatego w salonach sprzedaży istnieje możliwość kupna stolarki okiennej, stolarki drzwiowej, jak również paneli podłogowych i wielu innych artykułów w tym samym miejscu.

Oferta

  • drzwi wewnętrzne
  • drzwi zewnętrzne
  • drzwi wejściowe
  • ościeżnice
  • akcesoria stolarki drzwiowej
  • panele podłogowe
  • podłogi lite: drewno egzotyczne i krajowe
  • podłogi drewniane 3-warstwowe
  • listwy i profile podłogowe
  • akcesoria podłogowe

Osiągnięcia

Grupa Vox dzięki ogromnemu doświadczeniu w sprzedaży materiałów wykończeniowych jest wielokrotnie nagradzana i doceniana. Najnowszym osiągnięciem firmy jest wyróżnienie w konkursie „Dobry Desing 2013”, organizowanym przez magazyn "Dobrze Mieszkaj", za skrzydło drzwiowe z kolekcji Drzwi Vox model 1.1. Firma Vox jako pierwsza w Polsce uruchomiła sprzedaż internetową oferowanych przez siebie produktów, wychodząc naprzeciw potrzebom stale rosnącego rynku. Dzięki współpracy z renomowanymi firmami i całą siecią franczyzobiorców, grupa Vox jest poważnym partnerem biznesowym dla architektów, developerów i przedstawicieli usług budowlanych.  

Galeria zdjęć

Drzwi zewnętrzne drewniane kolekcja Rycerska.
Drzwi zewnętrzne drewniane kolekcja Rycerska.
Drzwi zewnętrzne drewniane Giewont.
Stolarka drzwiowa zewnętrzna B-30.
Stolarka drzwiowa Allande.
Drzwi zewnętrzne drewniane ARC.
Stolarka drzwiowa Cerber.
Stolarka drzwiowa Aldea Top 60.
Stolarka drzwiowa zewnętrzna C-30.
Stolarka drzwiowa Eter.
Ościeżnica regulowana.
Kątownik aluminiowy Impresor A-30.
Deska podłogowa 3-warstwowa Epoque Dąb Czarny szczotkowany.
Panele podłogowe Senator Orzech Włoski.

KontaktJak dojechać