Tubądzin Management Group Sp. z o.o.

Cedrowice Parcela 11
95-035 Ozorków
woj. łódzkie

Więcej o nas

 • Grupa Tubądzin z Medalem Europejskim 2017
  Czołowy polski producent płytek ceramicznych został wyróżniony za wysoką jakość produktów spełniających najwyższe europejskie standardy. 7 czerwca podczas uroczystej Gali w Operze Narodowej w Warszawie Grupa Tubądzin odebrała Medal Europejski za kolekcję Abisso. Nagroda jest przyznawana przez Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.
 • Zobacz to w trójwymarze - płytki i dekory z efektem 3D
  Decydując się na aranżację wnętrza w stonowanych barwach lub wyłącznie w bieli, musimy uważać, by nie stało się „płaskie” i bez wyrazu. Jak je ożywić i sprawić, by nabrało przestrzeni?
 • Łazienka skąpana w złocie
  Królewska, glamour, olśniewająca, zjawiskowa – taka może stać się każda, nawet mała łazienka, jeśli tylko poddamy się urokowi złota i zastosujemy taką kolorystykę w jej wnętrzach.
 • Politechnika Łódzka po wizycie w Ceramice Tubądzin - Będą praktyki, staże i wzajemna wymiana doświadczeń
  W piątek, 30 października siedzibę firmy Ceramika Tubądzin odwiedzili przedstawiciele Politechniki Łódzkiej. Spotkanie związane z niedawno podjętą współpracą, miało na celu zapoznanie gości z łódzkiej uczelni z portfolio produktów, procesami i technologią produkcji Ceramiki Tubądzin. To tu już wkrótce będą odbywać praktyki i staże najlepsi studenci Politechniki – firma umożliwi im zdobywanie praktycznej wiedzy.
 • Festiwal komiksu w Twoim domu!
  Uwielbiasz komiks w wydaniu pop-art? Zainspiruj się tym kierunkiem i zastosuj w aranżacji to, co dla niego najbardziej charakterystyczne: proste linie, intensywne barwy – czysta biel, krwista czerwień, soczysty żółty połączone z mocną czernią.
 • Nowoczesna i funkcjonalna podłoga w biurze
  Podłoga w biurze powinna być nie tylko funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu. W przestrzeniach biurowych odbywamy liczne spotkania biznesowe, zatem poczujmy się zobowiązani do tego, aby były one naszą wizytówką. Stylowy design zrobi dobre wrażenie i zostanie doceniony przez partnerów biznesowych. Ekskluzywna ceramika podłogowa w dużym formacie jednocześnie zapewni wygodę i znakomicie udekoruje wnętrze.

Galeria zdjęć

Kolekcja Korzilius Modern
Kolekcja Korzilius Modern
Kolekcja Korzilius Rustic
Kolekcja Korzilius Modern Stone
Kolekcja Korzilius Mont Martre
Kolekcja Monaco Casino
Kolekcja London Piccadilly
Kolekcja Barcelona Palazzo
Kolekcja Egzotica
Kolekcja Helium
Kolekcja Elle
Kolekcja Modern Punk
Kolekcja Colour Green
Kolekcja Livingstone - Epoxy
Kolekcja Alabastrino
Kolekcja Biloba
Kolekcja Braid
Kolekcja Colour Brown
Kolekcja Livingstone - cokoły podłogowe (gresowe) Concrete
Kolekcja Maxima Blue
Podłoga Epoxy

KontaktJak dojechać