Tromar Domy Drewniane

ul. Sędzickiego 71a
84-230 Rumia
woj. pomorskie
 

O firmie

Profil

Drewniane domy szkieletowe zdobywają polski rynek głównie dzięki bardzo dobrym właściwościom cieplnym. Użyte do ich budowy materiały to naturalne izolatory - drewno i płyty drewnopodobne, które dzięki właściwościom higroskopijnym są odporne na przenikanie zimnego powietrza do wnętrza budynku. Pomorska firma Tromar zajmuje się budową takich domów od ponad 10 lat, a dwukrotnie dłużej obecna jest na rynku budowlanym w regionie. To potężne doświadczenie, które pozwala na budowanie stabilnej pozycji wśród innych podmiotów w branży. Tromar jest firmą rodzinną, w której tradycje stolarskie były żywe jeszcze w latach siedemdziesiątych XX wieku. Obecnie stawia przede wszystkim energooszczędne domy szkieletowe, w korzystnych cenach. Opiera się na oryginalnych skandynawskich standardach. Domy te charakteryzują się najwyższą jakością dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów dedykowanych szkieletowemu budownictwu drewnianemu. Stosowane jest w nich certyfikowane drewno konstrukcyjne, importowane głównie ze Szwecji. Drewno jest czterostronnie heblowane, ma fazowane krawędzie, a także poddane jest komorowemu suszeniu. Taka konstrukcja charakteryzuje się podwyższoną odpornością na działanie ognia a komorowe suszenie niszczy wszelkie mikroorganizmy.

Cele

Celem firmy jest tworzenie domów, które odpowiadają potrzebom klientów. Dlatego przedsiębiorstwo bazuje na opinii zleceniodawców, którzy zawsze mają ostatnie zdanie w kwestiach wymagających rozstrzygnięcia. To pokazuje stosunek firmy do inwestorów, którzy są obecni w całym procesie powstawania domu. Jednocześnie jakość to także wysokiej klasy materiały, sprowadzane ze Szwecji oraz doskonali fachowcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.

Oferta

  • budowa domów: całorocznych, letniskowych, szkieletowych
  • wiaty drewniane
  • garaże
  • altany ogrodowe

Osiągnięcia

Wyznacznikiem sukcesu firmy Tromar są jej zadowoleni klienci. Polecają oni jej usługi innym inwestorom, tworząc żywą sieć reklamową. To ogromny kapitał a jednocześnie wyzwanie i zachęta do dalszych wysiłków w celu doskonalenia usług i wykorzystywanych technologii.

Galeria zdjęć

Przykład budownictwa drewnianego.
Przykład budownictwa drewnianego.
Drewniany domek letniskowy zbudowany przez firmę Tromar.
Drewniany dom zbudowany przez firmę.
Etap budowy domu z drewna.
Ukończony dom letniskowy zbudowany z drewna.
Etap budowy domu z drewna.
Wznoszenie drewnianej konstrukcji budynku.
Prace budowlane prowadzone przez pracowników firmy Tromar.
Etap budowy drewnianego domku letniskowego.
Wznoszenie drewnianej konstrukcji domku letniskowego.
Drewniany domek letniskowy wzniesiony przez firmę Tromar.

KontaktJak dojechać