Timber Frame - Domy z drewna

Borsukówka 54
16-002 Dobrzyniewo
woj. podlaskie
 

O firmie

Profil

Budownictwo drewniane to obecnie szybko rozwijający się segment w branży. Moda nań nadeszła z zachodu, podczas gdy w Polsce niektórzy wieszczyli już całkowity zanik tego typu prac. Podkreślano wtedy archaiczność i niedostosowanie do nowoczesności rozwiązań reprezentowanych przez konstrukcje drewniane. Okazało się jednak, że drewno ma przyszłość i to wielką. Dom z niego zbudowany jest bowiem ciepły, szczelny, trwały i zdrowy. Nie potrzebuje sztucznego docieplania, gdyż samo drewno jest naturalnym izolatorem, który dodatkowo wchłania wilgoć i zapobiega namnażaniu się pleśni i grzybów. Po kilku latach budownictwo drewniane wraca do łask jako synonim nowoczesnych i energooszczędnych domów. Wśród firm budujących domy z drewna wyróżnia się Timber Frame z Podlasia. Stosuje ono w swoich pracach technologię rzemieślniczej obróbki drewna. Dom stawiany jest z ręcznie wykonywanych elementów, co zdecydowanie odróżnia go od fabrycznie wykonywanych domów. Firma zdobywa sobie coraz większą rzeszę klientów, których przyciąga profesjonalizmem oraz jakością.

Cele

Dla Timber Frame najważniejszy jest człowiek. To on ma mieszkać w domu i jak czasem słusznie się zauważa musi czuć jego duszę. A taką właśnie mają domy z Podlasia. Każdy z nich to ręczna, rzemieślnicza robota. W standardzie firma wykonuje wszystkie podbitki i nabitki, rzeźbienia końców belek oraz detale architektoniczne. Wszystko to po to by dać klientom poczucie wyjątkowości. Domy Timber Frame to produkt z najwyższej półki, przygotowany na miarę każdego zamawiającego. W tym właśnie tkwi sekret domów z Podlasia, które doganiają już klienci w całej Polsce.

Oferta

  • domy z bali całoroczne
  • domy całoroczne w technologii masywnej konstrukcji ramowej
  • domy letniskowe i rekreacyjne
  • karczmy, domy weselne, restauracje
  • altany ogrodowe

Osiągnięcia

Timber Frame to firma, która od lokalnej działalności przeszła do ogólnopolskiej. Jej klienci polecają sobie usługi, ponieważ są dla nich synonimem najwyższej jakości. To duże wyróżnienie a także zobowiązanie by nie rezygnować z jakości i raz obranej drogi, ale stale doskonalić swoje usługi.

Galeria zdjęć

Dom z bali zbudowany przez firmę.
Dom z bali zbudowany przez firmę.
Drewniany dom jednorodzinny.
Przykład przeprowadzonej realizacji - budowy domu jednorodzinnego.
Niewielki domek jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Drewniany dom jednorodzinny.
Niewielki domek drewniany wzniesiony przez firmę Timber Frame.
Nowo wybudowany drewniany dom jednorodzinny.
Dom z drewna wzniesiony przez pracowników firmy.
Drewniany domek letniskowy.
Prace budowlane prowadzone przez pracowników firmy.

KontaktJak dojechać